Nova robotnicka dodavka

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

astdfasd1
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 03.12.2016 21:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa astdfasd1 »

hyundai H1 sa uz nepredava, aspon nie na SVK

Dneska som tomu venoval cely den, a v podstate sa rozhodujem medzi Peugeotom expert a oplom vivaro


Peugeot ma imho lepsi motor, je uzsi(vyhoda), a velmi tichy
Opel ma divne motory(Dvojte turbo), a ma krajsi interier

uvidime zajtra ked v maily pristanu cenove ponuky
edd
Príspevky: 489
Dátum registrácie: 10.04.2009 09:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa edd »

Mám podobné zameranie podnikania a deriem už po skúsenostiach druhý mercedes. Prvý bol Vito W639 2,2 110kw manuál a teraz mám Viano 3,0 cdi 150kW automat. Je to auto na firmu aj na rodinnú dovolenku. Jazdné vlastnosti lepšie ako v osobáku a spomínanú hrdzu som nemal ani na jednom. Teraz som ju objavil na skrutkách držiaku ozdobnej lišty v dutine 5 dvier pri výmene motorčeka stieračov. Vito som predal pri 240tkm a Viano má 340tkm a nepredám ho nakolko nemám dôvod. Inak spotreba bola na oboch medzi 9-10l.Kúp si ročný tak ako ja a máš ho v cene akú chceš investovať.
lkopcansky
Príspevky: 199
Dátum registrácie: 25.02.2013 14:09
Bydlisko: Levice
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lkopcansky »

ahoj, niečo podobné sme riešili s tatkom minulý rok. V hladáčiku boli hlavne Renault Vivaro a Ford Transit Custom. Vo firme majú dlhé roky dve Vivará a klasického Transita. Nakoniec padla voľba na Transit Custom. Lepšia výbava, lepšia konečná cena a hlavne motor. Vivaro - 1,6 biturbo oproti Transit 2,2 turbo. Auto sa kupovalo na dlhú dobu a preto radšej väčší objem a jedno turbo...
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

oco13 napísal: Npoznám majitela firmy ktorĂ˝ by chcel aby jeho montĂ©ri jazdili po dialnici 140. ty si prvĂ˝.

Neviem, kade chodis, ale denne na dialnici ma predbiehaju biele dodavky.. lol
Takze dlhodobo schopnost udrzat s nakladom 140kmh je nutnost.
Cas su peniaze.
kalimero22
Príspevky: 209
Dátum registrácie: 24.01.2009 00:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kalimero22 »

asd- este raz pouvazuj,aj nadomnou ti radili transit custom-vyber si dvokridlove dvere vzadu a nalozis aj paletu vysokozdviznym vozikom,ked treba...a podla mna ten expert nebude ovela kratsi ako tranzit-mozno max 0,5m..a to uz dako zaparkujes,no priestorovo vo vnutri to bude obrovsky rozdiel,ktory ocenis,ci osadka auta,ci naklad...a motor 2,2tdci,tusim 83kw taha slusne,a nezerie nejak extra...sused kupoval 8 miestny v BA a cena bola okolo 26 tisic bez dane...
renault laguna 2.0 16v sport,103kw
hyundai santa fe,2.7 V6 LPG 139kw
astdfasd1
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 03.12.2016 21:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa astdfasd1 »

Kridlove dvere su nutnost, pretoze ked otvaras tie normalne tak sa ti vsetko z kufra vysype na zem

takto si pekne otvoris jedno kridlo, a druhe ti drzi veci v kufri

Palety sa v tom prevazat nebudu, doteraz som to nikdy nepotreboval, co potrebujem aby sa tam v pohode zmestilo su 2 paletovacie voziky za 2. rad sedadiel

V podstate sa tam nebudu prevazat ziadne velke kable, tie vyrobca donasa priamo na stavby, skor take roznych kablov, vrtacky, kufriky, rebriky, rozny bordel...

Uprimne, ten peugeot sa mi zapacil na 1. pohlad, ale ked tak naliehate, tak predsa sa pojdem este raz pozriet na toho forda, aj transita, aj tourneo, a necham si vypracovat cenove ponuky...
keby nieco tak mi aspon nebude luto ze som sa na neho nepozrel :)
astdfasd1
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 03.12.2016 21:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa astdfasd1 »

Je toto ten transit o ktorom sa rozprava?

http://www.ford.sk/container/upload/cen ... coblue.pdf

boha tak to je ale odost luxusnejsie auto, tam sa uz da dat v podstate vsetko co mam v rodinom osobaku(VW touran) ako dazdovy senzor, adaptivny tempomat, automaticke prepinanie dialkovych, vyhrievane celne sklo


spolu s tym balickom VP Technology prémium, metalizou, a kurenim v zadu to vyjde na cca 26k bez DPH, s tym ze tam su 3 sedadla na viac ktore sa nikdy nepouziju

keby spustili aspon 1,5k tak by to bola krasa
kalimero22
Príspevky: 209
Dátum registrácie: 24.01.2009 00:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kalimero22 »

presne tento typ..a to je uz trochu ina liga ako tie jumpy a spol...len uz v ponuke nemaju tie 2,2 tdci motory,ale len silnejsie 2,0...pisal som ti SS
renault laguna 2.0 16v sport,103kw
hyundai santa fe,2.7 V6 LPG 139kw
astdfasd1
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 03.12.2016 21:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa astdfasd1 »

Dakujem velmi pekne za SS

skusim tento tyzden absolvovat testovaciu jazdu aj na experte, aj na forde, a podla toho sa rozhodne
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

pretaktovanie.zoznam.sk/viewtopic.php?f=119&t=114565&p=1339394


to som zvedavy ako toto dopadne :) oholenym Pezotikom za 27k eur
pietro309
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 08.10.2016 13:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pietro309 »

Nasiel som skvelu appku https://play.google.com/store/apps/deta ... .autobazar na hladanie aut zo stranky Autobazar.EU. Skuste pozriet aj cez nu.
astdfasd1
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 03.12.2016 21:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa astdfasd1 »

dost zufaly pokus o reklamu
astdfasd1
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 03.12.2016 21:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa astdfasd1 »

len pre informaciu, skoncilo to nakupom transporter 2.0TDI 110kw z CR

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných