Hunydai i30 II - prepojenie parkovacej kamery do navigácie

Diskusia ohľadne vozidiel značky Hyundai

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

littlemato
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 24.04.2016 13:00
Zdieľať na Facebook

Hunydai i30 II - prepojenie parkovacej kamery do navigácie

Príspevok od používateľa littlemato »

Zdravím,
zaujímalo by ma či niekto riešil prepojenie parkovacej kamery do navigácie. Zajednal som i30 combi vo výbave yes s tým, že mi priamo Hyundai nainštaluje aj navigáciu a to konkrétne túto: http://www.dvdautoradia.sk/dvdautoradia ... -bluetooth

Pýtal som sa ich, či dokážu prepojiť parkovaciu kameru s displejom navigácie a vraj, že nevedia. Predsalen kamera má obraz v spätnom zrkadle a podľa mňa to nie je príliš praktické a jeden z dôvodov prečo som šiel do navigácie bol práve obraz kamery na displeji. Takže som bol dosť nemilo prekvapený, že to nevedia spraviť. Nemá s tým niekto skúsenosti?

Vopred díky za akékoľvek info.
LPGmaniak
Príspevky: 79
Dátum registrácie: 02.10.2011 22:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LPGmaniak »

v autopolise na panonskej urcite vedia, treba sa tam opytat ale vedia :)
littlemato
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 24.04.2016 13:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa littlemato »

@LPGmaniak - Pýtal som sa na Panonskej ale tvrdia ze to je problem...

@kornel1971 - toto mi radili, ze asi skor novu kameru ked uz tak...
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

radio je klasicke pre vsetky auta len ma dekle a kabelaz inu.je to radio universal android alebo windows cina pre vsetko co ma v sebe telku dvd navi a pod blbosti.malo by mat vstupy pre 2 kamery.existuju redukcie na spojenie kamery s radiom no hladat musis sam.ak nepomoze tak prepajat koncovku ved to je len koaxial kabel.no ak to uz je z vyroby v spatnom je to lepsie.este nevies co robi v lete slnko ktore zasvieti do displaya.neuvidis nic.spatne je hore je to praktickejsie.
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

Korejec pouziva klasicku jednoduchu instalaciu. Problem je v servise. Treba ist inam. :4012:
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

2 kamery pokladam za blbost,hlavne ked hyundai to ma dobre vyriesene v otvaracom znaku. Aj ja mam kameru nad spz tkou a je pouzitelna v tomto pocasi akurat tak na prve cuvanie z garaze,potom sa zasvini.
Napísať odpoveď

Návrat na "Hyundai fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní