Swap motora - Porsche Cayman V8 Chevrolet LS3

Aké sú vaše skúsenosti s tuningom? Aké vozidlá tunovať, rady a odporúčania...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

Je dost mozne ze ked by tie anglicaky dosli na sudny dvor tak by sa Slovensko zacalo krutit ze ano mi nebudeme branit ich registracii len je potrebne ich dat do stavu aby splnali platne normy a presli STK. Cize vymente si svetla spatna zrkadla a prehodte si volant na lavu stranu a mi vam ho zaregistrujeme. Samozrejme prerabku volantu by ti asi musel oficialne schvalit vyrobca a bol by si taky zamotany ze by ta to aj preslo. Skoncilo by to asi tak ako ked tusim Sulik chcel zrusit fico dan za auta lebo ze ked ja raz auto registrovane v EU nesmie byt znevyhodnovane pri dovoze do SK a dnes tu mame pre istotu zmenu poplatkov aj pri prepisoch v ramci SK.
gysot
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 19.01.2017 10:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gysot »

No co som sa docital najnovsie bolo na topspeed.sk http://www.topspeed.sk/prihlasime-na-sl ... ravo/11142 z 23.9.2016 . A na priamu otazku ministerstvo odpovedalo, tak ze analyzuju ten rozsudok. Ale ze to iste odpovedalo aj pred rokom ked sa ho pytali. Takze zjavne hraju akoze mrtveho chrobaka. A kym sa nikto nebude realne sudit, tak to nechaju ako to je. A ked sa niekto zacne, tak za pochodu budu vymyslat pravne taktiky. Ale hraju to na to, ze sa nikto taky nenajde.

Ale nedostal som sa po ziadnu vlastnu skusenost. Akurat som cital, ze v polsku sa to da :) Resp, tam si mozes prerobit pravostranne na lavostranne a prejdes cez "STK"
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

aj u nas sa to este pred nejakymi piatimy rokmi ,,dalo,, Jazdi u nas takych aut strasne vela. Golfy octavie a podobne
gysot
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 19.01.2017 10:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gysot »

Cez polsko a nemecko sa daju tieto auta registrovat :)

Mam kladnu odpoved z Dekry De. Ale CZE sa este neozvalo.

Navyse som nasiel Polsku dielnu o sa venuje prestavbam mustangov.

http://mustangclinic.com/projekty/Elean ... index.html

tu spravili z 2012 verzie mustang 1968 eleanor.

Navyse davaju do starych mustangov nove motory - co som si vsimol povacsine boss 302.

zaujimave :)

Návrat na "Tuning vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní