Kupa vhodneho auta k mojej vyske

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

pajtyi
Príspevky: 411
Dátum registrácie: 17.04.2008 17:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pajtyi »

stou 405kou mas pravdu s riadenim.bolo tak raz v chorvatsku ze som siel na dialnici 130 a mal som pocit ze ma poslapu tak som to dal na 150 a uplne v pohode a zato aj zatazeny.predna naprava aj ked nebola 100percentna aj tak to pekne sedelo na ceste ale zadna naprava na torzkach musela byt v poriadku.tam ked sa rozpadlo ihlickove lozisko tak plavalo uz aj pri 90tke
passat999
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 05.10.2016 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa passat999 »

je mi luto nechcelo sa mi 4 strany citat, ale keby si nechcel francuzske ale octavia2/passat b6 kludne do toho chod, mam 196 a do passata uplne v pohode a vobec nemam sedadlo uplne dole a vzadu, octavia to iste, maju celkom pohodlne sedadla obe, za tu cenu co si pisal sa da toho vyberat ;)
ps- sedel som aj v cliu, da sa, fabia tiez pohoda atd...
myslim ze ked ma clovek pod 203 tipujem alebo neak tak, tak je v pohode auta su robene do istej vysky, kamarat ma 205 a ma dost problem,
190-200 je na auta strednej alebo nizsej strednej triedy ziadny problem
menonque
Príspevky: 218
Dátum registrácie: 08.12.2012 19:18
Bydlisko: okres VK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa menonque »

2.0hdi motor mám dva v C5, majú cez 200 000 a fungujú bez problémov. Starší je 100kw so vstrekovaním siemens, novší 120kw a vstrekovanie delphi. Ten 120kw je tichší, v interiéri ho takmer nepočuť a zvonka si šepoce ako benziňák - žiadne traktorové prejavy a vibrácie. Spotreba pod 5l na diaľnici pri pohotovostnej hmotnosti 1700 kg, je viac ako dobrá.
Citroen C5 2.0hdi, 120kw, C5 tourer 2,0hdi ,133kw
pajtyi
Príspevky: 411
Dátum registrácie: 17.04.2008 17:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pajtyi »

najradsej by som sa vyhol tomu motoru aj ja ale nieje zcoho vyberat.Ked nastavim filter vyhladavania na ciernu farbu,rocnik od 2005 a vyssie tak su len 3 kusy na vyber.prvy je ten co som tu link posielal, druhy tak isto 2,7hdi a ma aj tu imitaciu dreva co sa mi nepaci a treti kus by bol 2,0hdi ale sa mi nepozdava 180tis km co uvadza a odradza ma to ze podla emisnej kontroly co pozeram tak od 2008 je uz minimalne treti majitel.terajsi majitel ho ma len cca rok a predosli ho mal cca 2roky.Mam dojem ze su stym autom neake problemy a posuvaju radsej dalej.
volkl
Príspevky: 486
Dátum registrácie: 19.02.2009 23:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa volkl »

Ja sa ti do toho samozrejme nechcem miesat, ale jazdene auto sa nekupuje podla farby. Ano, ked kupujes Fabiu, tak povedzme este ano, ale auto typu P607 uz musi ist farba bokom. Farbu si mozes vyberat, ked si konfigurujes nove auto, pri jazdenkach uz sa musia trosku prehodnotit priority. Ja mam Mondeo MK4 tiez v takej strieborno-zelenej farbe ktoru by som si ako nove nevybral urcite. Ale skratka bola to dobra ponuka, auto malo co som potreboval, tak cert ber aka je farba karoserie.
pajtyi
Príspevky: 411
Dátum registrácie: 17.04.2008 17:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pajtyi »

volkl aj ked vyberem farbu z filtra ani tak nieje moc sirsi vyber.mne to pripada ze 90percent zo vsetkych su s 2,7hdi motorom.Predsalen je to trieda ktora povodne nova stala cez milion korun a kto mal tolko penazi tak si nebral do toho auta 2.0hdi ale ten najsilnejsi nech ma riadny luxus.a ja ti neviem ale v inej farbe si to auto nedokazem predstavit ze by sa mi pacilo.Mozno raz budem nadavat a banovat ze som to kupil ale zas v zivote neide vzdy vsetko ako by sme chceli :2f93: a aj ked bude sem tam stat v servise neobesim sa natalku a 206ku si nechavam aj nadalej a okrem toho mam 2 male nakladiaciky a jeden kamion.Sadnut vzdy bude docoho peso nepojdem :300f:
pajtyi
Príspevky: 411
Dátum registrácie: 17.04.2008 17:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pajtyi »

Tak predsa som sa rozhodol pre kupu 607cky.Uz som aj kupil.Sedi sa mi vtom dobre.Auto ma par lahsich nedostatkov tak momentalne je na lieceni u pana Hlavateho :2f93:
reison
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 08.02.2017 12:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa reison »

Cavte, chcel by som pre zenu kupit auto, lenze male jej bude nepohodlne, kedze je dost vysoka. Ma 176cm a asi by jej pasovalo viac nieco ako je ocatvia alebo passat. Ona by chcela Jeep ale nemam s tou znackou skusenosti, tak ci by ste mi nevedeli poradit

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných