Autobazar.EU nový design LIVE !

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

starec62
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 12.11.2008 12:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa starec62 »

Zdravim vas.
Ten bezpečnostny certifikat mi vyskakuje iba na tejto stranke.
Že my padne robi asi tak že kliknem na nejaku stranku s autom začne ju načitavat a po asi po sekunde sa načitavanie zastavi a za dalšie dve sekundy bum a som na hlavnej obrazovke tabletu. Ja netvrdim že mi to vypinate vy to ste ako na taku uvahu prišiel. Štve ma to preto lebo na tej starej verzii nerobilo a to mam ten tablet 3 roky. Mam aj klasicky notebook a v praci bežny pc na nich mam stale staru verziu.
Bohužial doma použivam tablet.
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Viete overit, ci mate na tablete aktualny cas a datum?

Padanie stranky Vam robi uplne vzdy, alebo sporadicky? Tam by som to mozno videl na velkost operacnej pamate, ale ani tomu sa mi nechce moc verit.

Aky internetovy prehliadac na tablete pouzivate? Viete pripadne skusit Chrome alebo ine?
starec62
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 12.11.2008 12:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa starec62 »

Datum a čas je v poriadku.
Za ten čas pokial ste mi napisal som si pozeral nejake auta a padlo mi to asi šest krat a robi to sporadicky. Je celkom možne,že tento stary tablet tieto stranky už nezvlada,ale na tej starej verzii to nerobilo. Použivam prehliadač ktory bol original nainštalovany v tablete. Skušal som kedysi aj chrome lebo mi v tom original prehliadači neišli niektore videa ale aj chrome aj firefox mi išli ešte horšie. S tou operačnou pametou na tom moze niečo byt kedže je to už dost stary pristroj.
starec62
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 12.11.2008 12:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa starec62 »

Tak som teraz nainštaloval chrome a na tom to ide dobre. Zaujimave prečo mi ta stara verzia išla bez problemov.
Ked už musim použivat chrome v nom sa neda posuvat fotky kliknutim na velku fotku? Alebo to zasa iba mne nejde.
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Super, predpokladam, ze islo o zastaraly prehliadac, ktory nebol dlho aktualizovany, alebo ho vyrobca prestal aktualizovat.. Za tym sa moze skryvat aj alokacia pamate pri prezerani webu a nasledne padanie prehliadaca zahltenim pamate... Ktovie..

Posuvat fotky myslite prezeranie inzercie? Tie posuvate nie kliknutim, ale swipe zo strany na stranu..
starec62
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 12.11.2008 12:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa starec62 »

Ano myslel som posuvanie fotiek v inzerate. Zdalo sa mi to šikovnejšie dotykomako posuvanim,ale to je asi aj vec zvyku. Škoda že nezostala možnost vratit sa na staru verziu.
Tak dakujem za pomoc a trpezlivost.
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Za malo ;)

Novy dizajn je vec vkusu.. Aj dlhorocny koder bol vecnym zastancom stareho dizajnu. Bol vsak nuteny prejst na novy dizajn a po par tyzdnoch by uz nemenil.

Rozumiem vyhodam, ktore stary dizajn pre niektorych uzivatelov prinasal, z dlhodobeho hladiska vsak bol neudrzatelny a vyvoj musel ist dopredu.

Dovolte, aby som nalinkoval clanok na blogu, kde sme sa so starym dizajnom nostalgicky rozlucili ;)

https://blog.autobazar.eu/stary-dizajn- ... k2814.html
foter
moderátor fóra
Príspevky: 11338
Dátum registrácie: 28.07.2008 20:32
Bydlisko: East
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa foter »

Novy dizajn je vec vkusu.. Aj dlhorocny koder bol vecnym zastancom stareho dizajnu. Bol vsak nuteny prejst na novy dizajn a po par tyzdnoch by uz nemenil.
Škoda že to nie je môj prípad :41c2: Starý dizajn mi vyhovuje a na nový sa ani neprihlasujem keď nemusím...
dusan168
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 18.01.2007 22:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dusan168 »

Zdravim,funguje ostatnym vyhladavanie podla parametrov ?
Mne to stale vyhadzuje ,ze nie nic v ponuke so starou verziou to fungovalo.
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Dobry den,

co konkretne Vam nejde, ake parametre? naklikate si parametre a nenajde Vam ziaden vysledok? Alebo aky je problem?

U mna sa to javi ok

Obrázok
dusan168
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 18.01.2007 22:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dusan168 »

Zadam znacku ,rok vyroby,kilometre v policku dole ukaze pocet najdenych vozidiel a ked dam vyhladat vypise nexistujuci inzerat.teraz som zistil,ze to robi v Chrome(je aktualizovany) v Safari to funguje ,pouzivam Mac.
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

mohli by ste prosim skopirovat url adresu takehoto vyhladvania, ktore toto vyhodi?
dusan168
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 18.01.2007 22:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dusan168 »

Chcel som to poslat a uz to funguje aj v Chrome
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Skoda, dufam, ze to nie je nejaka specificka skryta vada...

Ak by sa to este niekedy vyskytlo a ste si pri tom isty, ze vysledky vyhladavania sa mali zobrazit, vlozte sem potom prosim link

Dakujem
stevesigma
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 29.10.2010 08:27
Bydlisko: NR
Zdieľať na Facebook

Najnovšie - návrh na doplnenie filtra.

Príspevok od používateľa stevesigma »

Mam navrh na doplnenie filtra pri vyladavani najnovsich inzeratov. Doplnil by som cenu a palivo.
Obrázok
Nejako mi to nejde vlozit, ako si predstavujem...
http://imgur.com/63i7VDo

Ja viem ze to je mozne cez hlavny filter. Tato odpoved od magnetique je na otazku ci sa to da. Ja som dal navrh, ako to doplnit. Uz som dostal aj od admina odpoved, ze to je dokonale a uz sa niet kam posunut.
Naposledy upravil/-a stevesigma v 15.02.2017 11:54, upravené celkom 1 krát.

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní