Ukradnute

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

tibormok
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 22.11.2015 15:01
Zdieľať na Facebook

Ukradnute

Príspevok od používateľa tibormok »

Zdravim ukradli mi x5 a policia ju nasla ale teraz je problem vtom ze ju nechcu vydat naspet aj s dokladmi a uz je aj po vsetkych sudoch co sa tykalo zlodejov ty uz sedia a ja auto sytale nemam a taha sa to uz od 2.6.2016
Plati aj pri tomto probleme zakon ze si ho nemozu drzat viac ako 90 kalendarnich dni? Alebo co mam robyt??
Katulka12
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 16.11.2016 08:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Katulka12 »

Zdravim,chcem sa spýtať aj mne ukradli auto už je to asi rok čo ho hladali a kriminálka a všetko teraz sa našlo u nového majiteľa asi tretieho odkedy mi auto zmyzlo. A len mi bolo práve povedané že aktuálni majtel chce odo mna aby som mu dala auto do vlastníctva.... a ak sa nedohodneme pojde to cez občiansko právny súd...chcela by som nejaké skúsenosti ak niekto má lebo naozaj neviem čo ďalej som s toho na nervy lebo auto splácať a nemať..... :zga27:
mravecm1
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 05.12.2008 10:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mravecm1 »

Katulka12: Ak sa mozem spytat, co to znamena "bolo mi povedane" ? Kto ti to povedal ? To mi pripada ako nejaky nezmysel. Ved pokial si spominam, vzdy ked bola niekde nejaka kauza s kradnutym autom (clovek kupil auto, ktora sa ukazalo ako kradnute), tak mu ho zhabali a auto sa vrati povodnemu pravoplatnemu majitelovi. Kupou auta od zlodeja kupujuci nenadobuda ziadne vlastnicke prava, pokial viem. Ak by si bola ochotna mu to auto prenechat, je to na tvojej dobrej voli a ochote dohodnut sa. Ale v ziadnom pripade on nie je v pozicii, aby mohol od teba nieco pozadovat. Takze preto mi to cele vobec nedava zmysel. Moj osobny nazor resp. dojem je ten, ze dotycny clovek len skusa stastie a dufa, ze ta zastrasi a ty ustupis.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Predmet pochádza z trestnej činnosti,"terajšiemu" majiteľovi sa nekompromisne odoberie a on si môže uplatňovať svoje nároky kde len chce,tj na súdoch.No a pôvodný majiteľ sa dostane k svojmu pôvodnému majetku,do toho nikto nemá šancu zasiahnuť,a už vôbec nie zo strany aktuálneho majiteľa.Je to žiaľ pre neho rana kedže o auto príde,ale čo už,na veci to nemení.Auto sa vráti tomu komu ho ukradli.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Má to ešte jeden háčik, ak boli pri krádeži pozmenené identifikačné znaky vozidla , tak vozidlo ostáva zadržané na polícii do nekonečna. Bolo o tom viac relácií v mediách a dokonca v BB majú raritu -Feliciiu ukradnutú v 1996 v 97 ju našli a odvtedy hnije na nejakom záchytnom parkovisku policie. lol lol lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
pokazeny
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 26.11.2014 09:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pokazeny »

oco13 tak to poznáme, to sa ti neoplatí ani nad tým sa rozčulovať :300f: žiadna novinka, ale nie je to korektné si myslím
Napísať odpoveď

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných