Nissan Qashqai - výška posedu

Diskusia ohľadne vozidiel značky Nissan

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

japka666
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 04.02.2017 17:26
Zdieľať na Facebook

Nissan Qashqai - výška posedu

Príspevok od používateľa japka666 »

Zdravím ,chcem sa opýtať viac vecí ,neviem si vybrať medzi autami.Chcel by som niečo s vyšším posedom, lebo človek starne a nastupovanie do auta bude stále zložitejšie (teraz mám Oktavie 1,9TDI). Do môjho výberu by som asi dal Qashqai, Mitsubishi ASX,Kuga,MOKKA,YETI,SPORTAGE, HYUNDAI ix35. Cenovo cca do 16000€, a neviem či diesel či benzín. Ročne najazdím cca 30-40tis.km okresky väčšinou. Čo by ste odporúčali,?? Díky za názory :300f:
tomket11
Príspevky: 558
Dátum registrácie: 18.09.2012 17:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomket11 »

Suzuki Vitara - úplne nová
1.6 benzín 4x4
Výbava comfort (základná no je veľmi bohatá)
Da sa dohodnúť za 16.000

Pripadne ak ti stačí 4x2
Tak úplne nová tiež 1.6 benzín v výbave Elegance (takmer najvyssia)

Osobne by som radšej kúpil novú 4x4, 1.6 benzin a spokojne si poprdkaval po okolí. V tej ,,základnej vybave'' máš toho veľmi veľa. Spotreba 60% menšie mesto zvyšok mimo 6,3 litra. Podľa mňa nieje o com. (Reálne cislo)

Prajem šťastný výber.


Pripadne ak si menej náročný a chceš diesel tak aj Duster sa ponúka za skvelé ceny, nový 4x4 1.5.

Ešte ma napadla jazdená sx4ka 1.6 4x4... vyšší posed, malé rozmery, pokiaľ netreba veľký kufor tak aj to by bola dobra voľba. V plnej výbave s malým nájazdom tiež zohnatelne. A ešte dosť peňazí zostane na dovolenku.
wilz
Príspevky: 3692
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

japka, kúpa auta je dosť veľký výdaj peňazí a okrem toho keď toľko jazdíš, tak to by ti vari malo stáť za to, vybrať si auto ktoré bude konkrétne tebe najlepšie vyhovovať.
Treba sa prejsť po predajniach jednotlivých značiek a ošahať si dôkladne na vlastnom tele tých niekoľko áut ktoré z tvojho pohľadu prichádzajú do úvahy.
Každý má iné priority aj citlivosť na rôzne vyhotovenie auta, vlastnú skúsenosť ničím nenahradíš, okrem toho tu na fóre dostaneš rady od dacie až po porsche, čiže sa defacto nedozvieš nič zásadne nové.
fireman393
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 07.06.2015 21:33
Zdieľať na Facebook

Nissan

Príspevok od používateľa fireman393 »

Pred rokom som riešil ten istý problém.Mal som Octáviu 1 a chcel niečo s vyšším posedom.Výber som zúžil na Peugeot 3008,Nissan Qashqai ,Ford C max.Všetky vyskúšal a najviac sa zapáčil Ford
C max 2,0 TDCi Titanium.Zatial max spokojnosť.Až na to že som nekupoval nový ale jazdenku.
japka666
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 04.02.2017 17:26
Zdieľať na Facebook

Vyšší posed

Príspevok od používateľa japka666 »

Samozrejme najlepšie je všetky vyskúšať..a rozhodnúť sa.všetko potrebuje čas a správne rozhodnutie,za a proti , ďakujem za postrehy a komenty. Podelím sa s výberom
Napísať odpoveď

Návrat na "Nissan fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných