Nissan Qashqai 1.5 dci

Diskusia ohľadne vozidiel značky Nissan

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jaroslav1991
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 03.02.2017 19:33
Zdieľať na Facebook

Nissan Qashqai 1.5 dci

Príspevok od používateľa jaroslav1991 »

Zdravim mas potrebujem poradit
kupil som si Nissan qashqai 2008 1.5 dci 78 kw kod motora 1.5 dci vstreky siemens cerpadlo siemens
kupoval som ho zo zadretim motorom no motor som kupil druhy ojazdeny no mal natocene 50.000km komplet cely okrem vstrekovacou vsetko som si poprehadzoval zo stareho motora na ten druhy co som kupil vsetko poskladal ako bolo no nechce nastartovat len ak mustrieknem startovaci sprej ma snahu chitit ale nic viac
myslel som si ze bude zavzdusneny no nebol odpojil od cerpadla vyvodovu hlinikovu rurku ktora vedie do vstrekovacej rampy skusal som tocit motorom ale z cerpadla ani kvapka nafty nevitiekla nechapen co mu moze byt skusal som uz vsetko
preto sa vas skusenich pytam ci nahodou nemate niekto skusenosti z niecim podobnym este som si myslel ze bude treba cerpadlo nakodovat ked ze je ekektricke vedu do cerpadla dve konektory za kazdu radu dakujem
vlado659
Príspevky: 121
Dátum registrácie: 22.04.2013 07:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vlado659 »

Mozno mas problem s imobilizerom
miso1984
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 09.02.2009 16:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miso1984 »

Skúsil by som pozrieť či je dobre rozvod, ak áno tak diagnostika či nezapisuje nejaký chybový kód.
Napísať odpoveď

Návrat na "Nissan fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných