Bmw e36 316i 73kw 1991

Diskusia ohľadne vozidiel značky BMW

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

starbak
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 09.09.2015 16:04
Zdieľať na Facebook

Bmw e36 316i 73kw 1991

Príspevok od používateľa starbak »

Zdravím mam problém ze ked nastartujem tak mi kolíšu otáčky cca z 900ich hádže na 1500 a ďalšia vec je enormne vysoká spotreba..čim to moze podľa vás byt?
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

zeby lamda sonda ?
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Alebo aj niekde priťahuje falošný vzduch, ked lietajú otáčky
lubosko09
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 07.03.2009 21:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubosko09 »

mal som rovnaky problem,ale rocnik´96,po vymene lambda sondy vsetko ok.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Už to bolo spomenuté,falošný vzduch je jedna z možností.Harmonika ktorá ide na škrtiacu u týchto typov praská,tiež prípojenie hadíc na nastavovač volnobehu.Aj samostatný nastavovač sa vie pekne zasekávať,kedysi sa menili na bežiacom páse,nejaký by sa ešte určite našiel aj dnes.No a tieto motory vedia úplne šialene zodrať vačkovicu.Až natoľko že už takmer neotvára ventily,štarty sú hororové,a spotreba astronomická.Kedže tam dať dole rozvod je velmi rýchlo,ani by som neuvažoval a už aj otváral kryt ventilov.Tam sa netreba ničoho báť,robí sa to ľahko.
Nebolo by odveci skontrolovať aj regulátor tlaku paliva,alebo bo rovno vymeniť stojí prd makový,s týmito veca mi za pár korún sa neoplatí prplať,svoje to má nabehané.Vačka je tam z blata,až hamba na BMW,ale zas,je to raz dva.
Napísať odpoveď

Návrat na "BMW fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných