Fiat Bravo II - brzdy

Diskusia ohľadne vozidiel značky Fiat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mchael
Príspevky: 120
Dátum registrácie: 06.12.2012 14:22
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Fiat Bravo II - brzdy

Príspevok od používateľa mchael »

Zdravím, chcel by som poprosiť o radu pri výbere bŕzd. Časom mám v pláne ich meniť a keď tak všetky 4 (kotúče+platničky) a zatiaľ čo postrehol tak vo väčšine prípadov sa hovorí o kombinácii tvrdých kotúčov a mäkkých doštičiek. Mám možnosť nakupovať v Autokelly o niekoľko desiatok percent menej tak určite by som rád využil ich ponuku. Nemám záujem o žiadne športove brzdy, brzdy používam len keď treba, predvídam a brzdím motorom. Ďakujem

Fiat Bravo II 1.9JTDm 88Kw
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

dal som ABE, nemaju ziaden problem a su sa dobru cenu, radsej investuj to kvalitnej roboty ;-)
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
mchael
Príspevky: 120
Dátum registrácie: 06.12.2012 14:22
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mchael »

lakinooo napísal:Nevidim otazku.
Ak tak veľmi chýba otáznik vo vete a oznamovacia veta je príliš málo, tak otázka je: Akú by ste odporučili kombináciu kotúčov a doštičiek?
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

bajo abe sa mi rozpadli ked som zbrzdil dva krat s 230 na nulu.nevydržali nápor.teraz som nahodil brembo a zatial držia 15 tisic v pohode.uvidime dalej.ked vydržia este 10 tisic budem sa tešit. :d :D..bajo ak sa chces dožit dochodku vymen si to.normalne ich odtrhne.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

vysavam pavuciny na strmenoch, nad 160 tachometer nevidel a hlavne nepiskam ala 1203ka jak origo brzdy lol

Na supersport jazdu si priplat, ja sa az tak neponahlam :) apropo povodne dozili 110000
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

tak to ti zavidim.moje bude mat 90 tisic.povodne mne skoncili pri 75 ticic.samozrejme aj kotuce.ale neni to zase až take drahe.mam radsej kvalitunejsie.nikdy nevies kedy budes musiet prudko zabrzdit.potom to ocenis.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

Na tych origo mi vadilo jedine piskanie, inac im nebolo co vytknut...z mojho pohladu ma bravo2 skvele brzdy uz z fabriky a tlacit na speciality neni nutno, ale musim aj povedat ze tieto abe nebrzdia rozhodne horsie, samozrejme co si napisal nepotesi :(, ja som dostal referenciu od cloveka co mu 100% verim, ze ma 0 reklamacii a montuje to aj na auta chlapcom z intercars, keby to bol taky sunt, neverim ze by to chceli mat doma ;-), zase ne kazdy tomu tak kuruje, malo by platit ze k chipu aj lepsie brzdy, len to asi malokdo spravi :)

Inac pravda je jedna totok auto ma vsecko vymyslene menit naraz jedni kilometre, neni treba aspon spekulovat zabehovat nove platne a stare rotory a stacat a somariny lol
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
Napísať odpoveď

Návrat na "Fiat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných