Tazne zariadenie - zmena udajov

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

TomRoss
Príspevky: 110
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Zdieľať na Facebook

Tazne zariadenie - zmena udajov

Príspevok od používateľa TomRoss »

Dobry den. Ospravedlnujem sa ak tu tato tema uz bola ale nenasiel som ziadnu podobnu. Mam na aute tazne zariadenie, normalne zapisane v TP. V piatok som bol na tk,ek a technik povedal, ze si musim dat zmenit udaje v TP pretoze na taznom zariadeni nie je uvedena znacka a ani typ a v technickom tato informacia je. Mam si dat zmenit udaja znacka a typ tazneho na nezistene. Ak tak neurobim neprejdem cez dalsiu Tk pretoze udaje nesuhlasia s vozidlom. Normalne by som mal na to dva roky ale kedze som cez tk nepresiel (zamrzla mi voda v ostrekovaci a roztrhlo to nadrzku tym padom nefungovali ostrekovace.) mam na to len 30dni, nakolko dovtedy musim absolvovat dalsiu kontrolu. Podotykam, ze s tym autom som bol na tk,stk uz 3krat a nikdy to nikomu nevadilo. Nemam cas chodit po uradoch a riesit taketo prkotiny tak sa chcem spytat co vsetko potrebujem na zmenu udajov tazneho a ci sa to vobec da. Nebude lepsie jednoducho ist na tk znova inde? Neviem ci to ten technik nejak nenapisal do systemu a nebudu to teraz pozadovat na kazdej stanici stk. A podplacat moc nikoho nechcem, nikdy som to nerobil a fakt neviem ako nato.:) Dakujem
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Päť minút na Di PZ SR, musia Ti to tam opraviť, zmeniť, zapísať. Inak má technik pravdu, bordel slovakistan.
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Teraz sme prepisovali jedno auto a na ťažnom nebol štítok, v TP vo všetkých kolonkách pre ťažné je uvedené "nezistené"

V našom prípade sa už cúvnuť nedá.
Pre ostatných - treba dať vyrobiť štítok dokedy sa dá podla TP
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Páni uvedomte si že nikto s ťažným po novom neprejde , a ani s vozíkom. Legislatíva sa zmenila a musia sa zapísať aj údaje ktoré predtým neboli požadované. Je to jednotné a platí to pre všetky stk a aj to vyžadujú.
V mojom prípade som mal v troch riadkoch pomlčku ako že údaj neexistuje , musel som si to dať zmeniť na DI na slovne nezistené.
Druhá zaujímavosť je - dcéra prišla zo švajcu len na 4 dni kvoli STk, rovnaký problém s ťažným a údajmi. Zo zúfalstva som zobral karbobrúsku a na hulváta som ťažné odpílil, nešlo normálne demontovať lebo boli zahrdzavené skrutky na zlom mieste. Čuduj sa svete auto prešlo a mala to len v lahkých závadách. lol
Pre Ivka - nový štítok nepomôže , lebo tam kde je na štítku pomlčka musí byť podla nového v TP slovne "nezistené" a to nemá ani jeden starý TP. :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
jozeph
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 26.02.2013 09:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jozeph »

Priatelia,pred dvomi týždňami to isté. Riešim dve možnosti za dva roky jednoducho dať ťažné pred STK dole -potom zas hore.Alebo ísť si ničiť nervy na Políciu. Žijeme tu musíme to znášať -buď si zvykneme alebo odídeme
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Keď si odstojíš rad na DI PZ SR, je to päť minutova záležitosť je bezplatná. Policajtka, mimochodom výjimka medzi k..ot..mi,sa mi na KU Nitra, vysunute pracovisko DI PZ SR Nitra doslova a dopismena OSPRAVEDLNILA ZA VZNIKNUTÉ PROBLÉMY! Skoro ma vyj.balo na stoličke, štípal som sa na líce, či sa mi nesníva.
Ale kua, bol to fakt,nový techničak na počkanie údaje opravene,bezplatne a o týžden som mal doma aj plastovú karticku. :4012:
Nič so nedaval dole, ani štítok tam nikdy nebol ani nebude, a cez stk to potom prešlo bez sponzorstva chrapúňov. Inak sa nedajú nazvať pracovníci stkáčiek, za zamrznutý ostrekovač nepustí gádža ale kamión s navesom ktorému nebrzdia tri kokesá navesu toho pustí, lebo mu veľký petko dá do vacku litre paliva, a ked nahodou nie tak mu da prst do analu. Však ušatý indian vie o čo ide.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Len ten rad ťa stojí deň dovolenky
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

oco Ty si ako moja žena,na všetko máš protiargument :40bd:
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

oco13 napísal:Len ten rad ťa stojí deň dovolenky
To máš pravdu
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Z môjho pohladu je toto nezmysel , a ten rad je holý fakt.Dokonca aj elektronická rezervácia prestáva fungovať. Už 3x mi to nenašlo volný flek na mesiac dopredu.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
TomRoss
Príspevky: 110
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa TomRoss »

Cize chapem to spravne, ze musim teda ist na DI kde mi to prepisu inak sa neda? Plati sa za to nieco? Super uradne hodiny maju vylucne ked som v praci, takze den dovolenky v prdeli...
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Čítaš odpovede?! BEZPLATNE!
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

oco13 napísal:Z môjho pohladu je toto nezmysel , a ten rad je holý fakt.Dokonca aj elektronická rezervácia prestáva fungovať. Už 3x mi to nenašlo volný flek na mesiac dopredu.
Možno to na mesiac dopredu nevie ani plánovať. Ja som sa normálne objedal na nasledujúci den a boli sme tam takto nahlásený štyria. Obhliadka od 7:30, stránky brali od 8:00, vybavený 8:35
dodik13
Príspevky: 534
Dátum registrácie: 27.01.2013 23:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dodik13 »

Aj ja mam maly dotaz. Mam privesny vozik vyrobeny po 2005roku -plne funkcny sem tam sa pouzije alebo ho poziciam kamaratom a ked som ho vtedy kupoval tak bol na nom aj horny odnimatelny diel-konstrukcia s plachtou-ta nie je zapisana lebo sa vtedy ani nezapisovala do technicaku. Na minulorocnej stk som presiel ale vrchnu cast konstrukciu s plachtou som nemal. Teraz je to s tymi nadstavbami plachtami ako? Musi byt ,ze vraj zapisana v technickau som pocul? Ci ? Aj sa to kontroluje ? lol
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ivko - planuje to mesiac dopredu a prechádzal som deň po dni a nenašlo mi to termín. Na call centre mi vysvetlili ,že online je rezervovaných len 25% požiadaviek na ten konkrétny deň. Vždy sa necháva 75% plánovaných úkonov na ten kiosk čo tlačí lístky . V NZ sa tam nahrnú romovia , vyberú lístky a potom ich predávajú po 10evri. :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot], martincichy a 62 neregistrovaných