Yamaha Grizzly 660

diskusia ohľadne motocyklov, Vaše názory a problémy s nimi ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

kaktus5
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 22.01.2009 17:45
Zdieľať na Facebook

Yamaha Grizzly 660

Príspevok od používateľa kaktus5 »

Zdravim,,,mam zaujem kupit yamahu grizzly 660.Co na nu poviete,aky to je stroj,nekazi sa,co udrzba,na co si mam davat pozor pri kupe? :41c2:
j@kubko
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 14.11.2010 19:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa j@kubko »

ja si myslim ze yamaha neni nic moc

http://www.youtube.com/watch?v=1eDK49i2hPc
:3020: :2f93:
kufel
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 29.04.2008 16:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kufel »

medzi bežne poruchy patria rychlo opotrebena predna a zadna naprava,vola na osi riadenia,dost caste vysunutie zadnej poloosi z naboja a tym znehodnotenie poloosi ,oprava cca 700 až 800e. -slaby stabilizator. velmi slabe original zadne a predne ložiska--živitnost asi max 2000km.jedno nove stoji v yamahe okolo 130eur ,nahrada podla čisla asi 3eura!!! ,puzdra original na napravu zadnu asi 300eur.svojpomocne ti to sustružnik spravi za 30e.tieto poruchy ta čakaju ak daš na svoju grizlinku poriadne balony a nebudeš ju vobec šetrit.inak nezničitelny variator a vyborny motor ,super el.priradovanie 4x4 a uzavierka predneho diferaku,(na tu dobu(.chyba jej min 10kw.skoda že to nie je dvojvalec.osobne som mal tri 660.
donmartin
Príspevky: 536
Dátum registrácie: 25.06.2007 12:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa donmartin »

grizzli je stvorkolka na zvazanie dreva a kludne off-road vylety.Ak ju budes prehanat v jednom kuse,plati to co povedal kufel.
kaktus5
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 22.01.2009 17:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kaktus5 »

pozeral som jednu,ale neviem aky to je rok,pozeral som vin a chyba mi par prvych cisel,zavazal uchyt krytu,,to je vin ....03Y85C070084,nevie niekto poradit aky to je rok???
donmartin
Príspevky: 536
Dátum registrácie: 25.06.2007 12:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa donmartin »

rok je tusim schovany v prvych cislach.kym to tu nedas cele,vin dekoder mi to nerozlusti.
EDIT:predsa len,hodil som do vin dekodera namiesto prvych 5 znakov jednotky,hodilo mi rok vyroby 2005.Potom som dal pre kontrolu prvych 5 znakov dvojky.rok vyroby 2005.Takze zrejme 2005
kaktus5
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 22.01.2009 17:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kaktus5 »

donmartin napísal:rok je tusim schovany v prvych cislach.kym to tu nedas cele,vin dekoder mi to nerozlusti.
EDIT:predsa len,hodil som do vin dekodera namiesto prvych 5 znakov jednotky,hodilo mi rok vyroby 2005.Potom som dal pre kontrolu prvych 5 znakov dvojky.rok vyroby 2005.Takze zrejme 2005
vdaka :-)
kaktus5
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 22.01.2009 17:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kaktus5 »

takze som hu bol pozriet,,,,na prvy pohlad vyzera malunka strasne bola doskrabana,kovove casti niektore s casti hrdzave,packa sitica zlomena,gumy ojazene,lavy predny disk bol napravovany kladivom,dovod bol narazenie kolesa na kamen,,S rozpravanie majitela:umyvanie raz za rok,vozili sa ako partia,,,par krat hu preklopyl na bok,dovos USA,od kedy hu ma este nic na nej nemenil iba predne platnicky..........Takze som sa na nej previezol,fantasticky tah!!ale ked som dobrzdoval tak som pocul take zvlasne klepkanie!co to moze byt????Ze vraj to robilo viacerym chalanom,robi to niekomu????dalsia vec je ta tyč stabilizatora,ona je s jednej aj druhej strany,,a drzi na gumach ktore su prichytene o ram,,,bolo to dost volne!!!!stacilo by vymenit tie gumy???A na tachaci mala 02034 neni su to mile,ked je to dovos?????PORADITE? ;-(
martinbarlik
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 22.03.2006 15:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martinbarlik »

to cukanie pri brzdení je na každej a jednej yamahe je to vraj normalne
Napísať odpoveď

Návrat na "MOTOCYKLE - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných