Oleje MANNOL

diskusia o aditívach, aký olej pre moje vozidlo ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

kelevron
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 26.09.2013 13:19
Zdieľať na Facebook

Oleje MANNOL

Príspevok od používateľa kelevron »

Zdravím ľudia používate niekto oleje Mannol ? aké s nimi mate skusenosti atď..keďže na SK forach som o nich pomaly nič nenašiel.. vďaka za všetky odpovede.
pidizvi
Príspevky: 3398
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

asi v pohode olej. Pozri na cenu, ak je lacny, kup, ak sa neoplati, tak neber. Dost jednoduche.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

su to uplne pohodove oleje, u nas jednoducho nezname. Repsol ti nieco hovori ? Mozno ano, juh Europy.

Petro Canada ti nieco hovori ? No vidis, nic. Pennzoil ? Nic. PetroSun. Texaco (mohlo by, aj u nas su dostupne, jedneho casu na ne jazdili bratislavske autobusy a mali na sebe reklamy). Chevron. Havoline (mohlo by ti nieco hovorit). Schaeffers. Pentosin. Motul (mal by si poznat). Millers. Amsoil. A to su take firmicky ze keby kupili Slovnaft tak si ani nevsimnu.


Pozri forum http://www.bobistheoilguy.com/ a zistis ze existuje tooooolko znaciek o ktorych v zivote nebudes pocut :)
kelevron
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 26.09.2013 13:19
Zdieľať na Facebook

olej

Príspevok od používateľa kelevron »

tak ako píšeš je to malo známa značka ale keďže maju dobré ceny a k tomu kamoš ma -25% zľavu tak sa mi to oplatí tak som zobral na skušku a použil,,a vďaka za odpoveď mp3turbo ;)
berzerkertt
Príspevky: 87
Dátum registrácie: 16.07.2008 15:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa berzerkertt »

MAju vlastnu rafineriu teda oleje si vyrabaju sami, - SCT Germany, v aute mam 10w40 Defender a vsetko ok.
kelevron
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 26.09.2013 13:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kelevron »

tak paní ak by mal niekto záujem o oleje značky Mannol priamo od vyrobcu a taktiež filtre SCT Germany so zľavou až -25% stačí kontaktovať cez SZ :)
lekvar1998
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 07.08.2017 18:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lekvar1998 »

Keby dakto bol z východného slovenska tak najdete distributora na fb pod nazvom Mannol východ. Nemaju este vsetky produkty na fb ale maju rovnaku ponuki ako stranka www.mannol.sk
Napísať odpoveď

Návrat na "Oleje, mazivá, palivá, aditíva"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní