Ponuka práce - Automechanik alebo autoklampiar

Ponuky práce: Auto moto, brigády ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

appelcounselling
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 26.01.2017 12:53
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Ponuka práce - Automechanik alebo autoklampiar

Príspevok od používateľa appelcounselling »

Do autorizovaného servisu v Bratislave hľadáme automechanika a autoklampiara na trvalý pracovný pomer. V prípade záujmu pošlite Váš životopis na adresu kucharkova@appel.sk alebo sa informujte na tel. č. 0902 773 377.
niveaman
Príspevky: 262
Dátum registrácie: 09.09.2012 23:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa niveaman »

To sa tu moze ponukat praca? Ja hladam do trvaleho pomeru pripravarov lakovania,lakovacov v Spisskej Novej Vsi. Viac ss.
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

Za kolko?
niveaman
Príspevky: 262
Dátum registrácie: 09.09.2012 23:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa niveaman »

Lakinoo, dakujem,nevedel som.
Naposledy upravil/-a niveaman v 27.01.2017 05:21, upravené celkom 1 krát.
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

YxoYpsilono napísal:Za kolko?
keby platili tak ludi nehladaju :d :D este si aj chcu vyberat a plat nenapisu.
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

Ved toto.. :4012:

Ak nemam co skryvat a nehanbim sa za svoje podmienky - nemam problem zverejnit, co mozem zaplatit.

Ako hovoria anglani:
When you pay peanuts, you get monkey.
niveaman
Príspevky: 262
Dátum registrácie: 09.09.2012 23:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa niveaman »

S tym suhlasim ale aj nie.
U nas nieje problem zaplatit,dat trvalu pracu v stabilnej firme, ale v dnesnej dobe najst kvalitneho,zodpovedneho,profirma zmyslajuceho cloveka a hlavne takeho ktory pri prvom probleme sa nevyhraza vypovedou,marodkou a pod. je doslova nerealne.
Ked napisem ze zarobok je od 600 eur a viac v cistom,tak aj tak sa kazdy zastavi pri tych 600 a povie si ze je to malo.Ked napisem ze do 1200,tak inu sumu ako 1200 neakceptuje. Ak napisem ze da sa aj 2000,tak zase sa upne na to cislo.
Preto ak niekto vazne hlada trvalu pracu tak po pohovore sa riesi otazka financii,kedy uz vie co sa od neho ocakava a co za to. My pracujeme na ukol,takze otazka by znela ,nie kolko ti dame ale kolko si schopny,sikovny si zarobit.
Este ale podotknem,ze niesme servis ani lakovna pre servis,ale prvovyroba. Co samozrejme naznacuje iny zarobok , podobny automobilkam.
Asi tak v skratke.
pedro727
Príspevky: 1119
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

práve dnes som čítal ako má PSA v TT problém zohnať ľudí(samozrejme aj iné automobilky),že už tam pracujú zo srbska a rumunska, problém je rečová bariéra, a nie sú tak disciplinovaní ako slováci a pod.
jednoducho si treba uvedomiť že v dnešnej dobe a to hlavne na západe je tej sily nedostatok a kto chce kvalitnú pracovnú silu musí si ju aj patrične zacvakať.počas krízy si mohli vyberať firmy ,ale teraz sa karta otočila.
inak tiež som za to aby sa plat zverejňoval a to dokonca povinne! tak ako je známa cena tovaru mala by byť aj cena práce!
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Keď som pred troma rokmi nastupoval do automotive zobrali ma lebo som na pohovore zapýtal najmenej. Odvtedy sa vymenili traja riaditelia a aj keď mi pridali stále som 30% pod priemerom okresu čo udáva Profesia. Keď vidím kolko zarobia mladí chalani vo výrobe je mi do plaču. 470eur v čistom na trojsmennú prevádzku v centere západného slovenska a teda aj v centre automobilovej výroby? Pritom sa hrdíme tým že sme A dodávatel pre Daimler, Kiu, Ford a desiatky iných.
Je škoda niečo písať, na vlastné oči vidím , že na slovensku ostanú len starci a zúfalci čo nevedia kde je sever. :3020:
Bohužial práve táto doba a situácia spôsobila , že mi deti dali košom a pobrali sa tam kam všetci imigranti. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
pedro727
Príspevky: 1119
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

cviro123 napísal:A kolki ste sa uz prihlasili alebo mate zaujem o tu pracu? Ci len nemate naco nadavat? Ak mam zaujem zavolam ak podmienky sadnu je dohodnute ak nie tak dovidenia. Problem?
čviro nič v zlom ale ty si si už dávno nehľadal robotu,takto to už v normálnej firme nefunguje.
zavoláš a pošle ťa do faka, že pošlite si životopis prípadne aj s motivačným listom a čakajte na telefóne ozveme sa. ja nenadávam , ani nemám o tú prácu záujem len mám na to názor, už som bol raz na takom pohovore kde mi nevedel ani povedať že aká bude mzda,ale zato mi stihol za pohovor 3x povedať že na mne nevidí ochotu ku nemu nastúpiť,ako môžem prejaviť ochotu a niečo niekomu sľúbiť keď sa nevie vymáčknuť.tak ako šéf odo mňa očakáva lojalitu, zodpovednosť a.t.ď. , ja od neho očakávam mzdu, inak dovi.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

No neviem či je namieste začať rozhovor otázkou na plat.Z hladiska toho čo núka miesto je totiž veľká neznáma čo dotyčný a na akej úrovni zvláda.Aj mňa by zaujímalo čo bolo doteraz,čím prešiel,čo dokáže tj čo ako zamestnanec vie ponúknuť.Asi typ ktorý sa prihlási ...viem veľa a viem to hravo dakázať,ale moja cena je... bubákov,by u mňa mal obrovskú šancu ale takmer istotu.Dojednám tri dni práce,a viem či mu tie peniaze čo pýta dám.Dnes si môžete a musíte povedať svoju hodnotu,ale musíte byť schopný ukázať že ste toho hodný.Kedysi dávno cca za Mečiara ma lákal bývalý spolužiak do dielne a bol ochotný dať peniaze vyžšie,než mali jeho riaditelia !!! Zasmiali sme sa,pretože som povedal nie,lebo neviem pracovať inak,než že som sám sebe pánom.Ale dal som ponuku,áno nastúpim,ak ostanem autonómny v čase keď tu nie je velká búračka ,čiže nájdem si prácu sám.Na to sa zasmial on,že nie.Lebo...za tri štyri roky sa zdvihneš,a sebou zoberieš aj mojich klientov.Prečo by prišli sem kde my ako autorizovanému musia praliť xy,keď u teba sa dohodnú.Takže tak,diktovať si môžete závratnú sumu,ak ju viete aj z prídavkom zarobiť.Kto vám do telefonu zavesí plat,tam už ani nenastupujte.
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

fabriky nemozno vinit z tych platov problem je aj vzdelanost ludi.oni nemozu zaplatit niekomu 1000 euro ak nema skolu a nema ani paru o tom co robi.podalsie veduci pracovnici vo vyrobe su to iste.nema paru o tom co to vyrabaju hlavne zeje sef odrbavaju vyuzivaju a vyvyjaju psychicky natlak na tych neohrabanych pracovnikov.

mne keby taky veduci smeny povedal ze ak nepojdes na prescasy tak neviem neviem ako dlho tu este budes {to je co za jednanie} rovno na fleku si sbiera zuby.

chyba je aj to ze do vyzsich veducich funkcii zahranicny investory zamestnavaju slovakov.a to je tiez chyba.vo svete je najvazenejsi pracovnik ten co pre firmu vyraba prachy a ak ma staznosti vypocuju si ho.na sk ta rovno vo dverach poslu prec.
Napísať odpoveď

Návrat na "Práca Auto-moto"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný