montáž LPG - MT, ZA, LM

Ako je to vlastne s plynom? Aký máte na to názor ? skúsenosti ?

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

html
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 12.10.2012 17:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa html »

Neviem ako to je na iných autách, ale pri tomto mojom nie je v TP typ napríklad splynovcača a podobné veci...LPG je tam spomenuté iba ako palivo a bol som s tým už aj na STK a nikto mi nič nepovedal, auto prešlo bez problémov
MayoZVOLEN
Príspevky: 735
Dátum registrácie: 04.02.2011 13:04
Bydlisko: Zvolen
Zdieľať na Facebook

..

Príspevok od používateľa MayoZVOLEN »

Tak to si môžte gratulovať, uradnici spravili zrejme chybu lebo by to tam malo byt (a poväčšine aj býva, denne nám prejde rukami 10-20 TP). Nuž, aj úradník je len človek...

LPG zdar.
duri77
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 07.08.2013 20:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa duri77 »

Zatial mam osobnu skusenost s montazou LPG na Sliaci a na Bystricke. Montaz na Sliaci bola na Feliciu a Octaviu. Prevedenie na Sliaci bolo profesionalne, chod motora, spotreba aj pristup na urovni. Na Bystricke pravy opak. Kolegovia si nechali do svojich aut montovat LPG na Sliaci, Zvolene aj v Ziline. Videl som ako to tam namontovali - vsetci profesionalne. Problemy nemaju zatial ziadne. Ja som mal problemy po montazi na Bystricke rozne, napriklad spadnutie hadice za jazdy do tiahla prevodovky, predranie el.kabla o vrtulu chladenia - obe chyby do 2 tyzdnov od montaze. Auto ma nechalo preto 20 km od Martina a samozrejme som sa nikomu nedovolal niekolko dni. Splynovac umiestnili tesne k vrtuli klimatizacie o ktoru buchal-skripal, riadiacu jednotku neprakticky na kryt autobaterie a vstreky mi takmer po 25 000 km isli odpadnut podobne ako splynovac. Kable viedli najkratsimi cestickami a nechali ich vsetky zlepene izolacnou paskou a skryte pod krytom motora. Vedel by som o tom diele napisat i viac, ale myslim, ze to asi staci.
kristina-rk
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 14.11.2013 11:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kristina-rk »

velmi dobra skusenost s montazou v ruzomberku :2f93:
majky14
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 09.07.2007 18:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa majky14 »

Jozef Krutel - Brezno Print
Adresa:
Nábrežie dukelských hrdinov 7
Brezno
Slovenská republika
977 01 bol som tu odporucam montaz 4 hodiny namontuju co chces lpg myslim s novim 1,5r autom fiat sedici 2012 12 tisci nabehane 100% kvalitna robota ziadny flakaci a babraci ale majstri svojho remesla.
majoom
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 13.08.2014 09:23
Zdieľať na Facebook

MONTÁŽ LPG - MT, ZA, LM

Príspevok od používateľa majoom »

moja osobna skusenost s montazou lpg je v puchove - zariečí autoklinika holcik. ak nie ste z okolia oni vam zabezpecia aj dovoz alebo odvoz, dokonca vybavia aj papierovacky ohladom lpg mne uz stacilo len ist na policiu.
navyse ocenujem velmi profesionalny pristup nie som to ludia ktorim sa uz potom nedovolate a naozaj mi poradili. ponukaju aj viac cenovych kategorii plynov ja osobne som si nechal prins nakolko mi bol odporuceny ako top značka plynu na trhu. montujú plyn aj do NOVYCH aut alebo aj do TSI a FSI motorov. kolegovia ale aj znamy mali s nimi tiez dobre skusenosti.
takze moj palec hore pre zariecie a holčíka :2f93:

http://www.autolpg.sk/montujeme-aj-vstr ... i-motorov/
rastot240775
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 10.07.2005 09:45
Zdieľať na Facebook

Montáž LPG Púchov p.Holčík

Príspevok od používateľa rastot240775 »

Nie je to pravda, p.Holčíka neodporúčam. Dôvody: kontaktoval som ho 3 dni = 3x cez kontaktný formulár, dodnes žaidna odpoveď. Druhý deň som mu volal niekoľkokrát, zakaždým mi sľúbil, že už mi to poslal na mail, posledný telefonát cca o 20hod mi zdvihol úplne opitý... :angr:
wilz
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

Ja keď si večer vypijem, tak tiež sa môže stať že sa niekomu budem javiť ako opitý, ale to je výsostne moja vec keby som rovno aj bol, nepracujem na lekárskej pohotovosti a zrejme ani Holčík nie.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

Nemalo by to tu byt o kvalite montaze lol ???

To co su za argumenty, ze nereaguje na kontaktny formular a vecer si lupne trosku :) ?

Ludia vy uz nebudte taky nervni, ze kazdy musi na spagate internetu byt nonstop, ked vy sa neviete utrhnut :41c2:

Apropo, my si lupneme kludne aj v robote a je do toho kazdeho houno, moj biznis, moje pravidla :4090: :40bd:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

Zvolen p. Hatiar - jeho veľké plus - ochotný riešiť aj LPG fušeriny iných akože LPG dielni. Pre mňa je to znak že sa max. vyzná. Nie je problém namontovať (teda niekde nevedia ani to) ale riešiť problémy.

V iných dielňach:
choďte kde vám to montovali, v 3 nevedeli nastaviť po 3 hodinách.

On to dal za 30 min. + mi na USB dal uložené nakalibrovane auto, ak by sa rozladilo. Samozrejme nebolo treba, ale mal som to.

P.s. Išiel som do Zvolena z Prešova. Lebo sa oplatilo.
nakupca007
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 17.07.2008 17:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nakupca007 »

Skúsil by som zavolať do BafiGaz Vavrečka,nie je to ďaleko z RK a chlapík je v pohode.Po telefóne mi poradil s mojím problémom LPG ani som sa tam nemusel trepať...Vyzerá,že tomu rozumie a to je podstatné.

Návrat na "LPG, CNG - Hybrid"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných