Havarijne poistenie pri prevoze

Všetky otázky a problémy týkajúce sa dovozu vozidiel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

duffmansk
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 24.01.2017 10:55
Zdieľať na Facebook

Havarijne poistenie pri prevoze

Príspevok od používateľa duffmansk »

Ahojte,

chcel by som si doviezt nove auto z CR, je mozne vybavit pri prevoze okrem PZP aj havarijne poistenie? Nemate s tym nahodou skusenosti?

Dakujem!
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

pytas sa akoby to bola nejaka novinka.ak sa da pojistit pravy malicek na nohe tak auto bude brnkacka.
pokazeny
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 26.11.2014 09:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pokazeny »

Určite sa bude dať auto pistiť, to je normálka. Ale mňa napríklad by zaujímalo koľko asi tak sa platí pri prevoze auta z Čiech, vlastne koľko zaplatíš za prepis, tak
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

na take veci sa chodi do pojistovne.prides tam chcem havarijnu na 5 dni.v pripade-buracky-spadnutie z mosta roztrha auto vlak,a pod kolko dostanem.povedia ti cifru a kolko zaplatis.samozrejme najprv musia auto vidiet -- co neni problem ak je nove--su s tym najmensie starosti.pride pojistovak k predajcovi auta spravi si svoje a hopa ideme na sk.
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Aj v telke bezi reklama na jednu poistovnu, mam cez nich tiez. Plati dovtedy, kym clovek hradi poistne… Len neviem, ci sa da na menej, nez mesiac, ale potom nechapem, preco poistovat na niekolko malo dni.. Kupa auta a nenajde sa 30-50€???
raven85
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: 10.10.2011 08:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raven85 »

laki
Dá sa aj na deň. Ja sa tiež poisťujem cez nich-zamestnávateľ nám prepláca, ak idem na služobku vlastným autom, ale musím mať havarijku. A toto je cesta.
Poisťujem auto cez onliu - majú appku, kde si len auto nafotíš, nahraješ foto na net, zaplatíš cez IB a máš havarijku.
Mám sadzbu kvôli veku 200€ na rok, Renault Megane, auto stálo 17000€ ako nové, 2006, s úhradou na štvťrok. Keď si poistku cez ich internetovú stránku zrušíš, vrátia ti peniaze za obdobie, ktoré si nevyčerpal.
Ak chceš havarijku na krátke obdobie, tak u nich sa to dá.
<si admin-ak je spomenuté meno poisťovne reklama, kľudne mi to vyhviezdičkuj v príspevku>
raven85
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: 10.10.2011 08:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raven85 »

Power user/moderátor. Išlo len o editovanie príspevku, ak som porušil nejaké pravidlo, ohľadom reklamy. Nie som poisťovák, ani z tej info nemám žiaden prospech. Tha tak :3035:
duffmansk
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 24.01.2017 10:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa duffmansk »

Napisal som do zmienenej reklamovanej poistovne a vraj je u nich mozne auto havarijne poistit az po kontrole originality.

Takze tu cestu z CR na SVK na prevoznych SPZ mi oni nevedia pokryt.
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

Ty ideš kúpiť nové auto do cz.tam si sprav pojistku na prevoz v cz.slovenske pojistovne ani nerieš oni nevedia čo robiť ak sa jedná o auto ktoré nemá slovenské ŠPZ.
Napísať odpoveď

Návrat na "Dovoz vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných