Opel Astra 2.2 benzín

Diskusia ohľadne vozidiel značky Opel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

janulik13
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 26.09.2008 19:11
Zdieľať na Facebook

Re: Astra 2.2

Príspevok od používateľa janulik13 »

opelcars napísal:
janulik13 napísal:
opelcars napísal:mate mozno velmy lahke nohy...na mojom nemam problem robit aj 12-13L, minimum bol 7L,komb. je 9.
presne o tom hovorim, toto je normalna spotreba na tento motor, a nie vasich 6,4 :40bd: :40bd: , kazdy rata resp pozera na spotrebu ked ide dole kopcom.....budme realni.
To : Opelcars: Zrejme si prezil nejaku traumu, ked vypisujes taketo kktiny, a pochybujem ze si niekedy v takomto voze sedel..... Mas pravdu, jazdil som 1300km dole kopcom s vetrom v "zadku", preto ta spotreba..... Inac ta tvoja spotreba 12-13 litrov sa mi nedari ani v meste...., Viva TDi.....,
Mas pravdu ja jazdim na shade 120....realna spotreba pri takomto motore je 8,5-9 a to je 50-50 mesto a mimo. A mimochodom mam servis na opel ak chces pridi mi ukazat tu tvoju krasnu spotrebu na tej tvojej krasavici.[/quote] Takze ty mas opel servis a vypisujes bludy....., fuuuu, este som nepocul aby niekomu na z22se, praskla hlava a odchadzala elektrika, zvlastne......zrejme si to mylis s A-ckovymi vectramy.
jal
Príspevky: 584
Dátum registrácie: 15.10.2008 19:43
Bydlisko: Blava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jal »

skontrolovat stav rozvodovej retaze a jej klzakov
Fiat Tipo facelift 1400i 51 kW, auto roka 1989 - toto skvele a nadcasove auto som zial nedavno predal
janulik13
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 26.09.2008 19:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa janulik13 »

jal napísal:skontrolovat stav rozvodovej retaze a jej klzakov
Ved to som uz tu rozpisoval, ze sa to prejavovalo u prvych rocnikoch, inac v poho motory..... ,ale pan Opel servis ma zrejme problem s obsluhou benzinovych motorov, preto vlastni opel servis a jazdi na vw za 4l, na 100km , hore brehom.....
opelcars
Príspevky: 100
Dátum registrácie: 09.01.2007 10:58
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa opelcars »

janulik13 napísal:
jal napísal:skontrolovat stav rozvodovej retaze a jej klzakov
Ved to som uz tu rozpisoval, ze sa to prejavovalo u prvych rocnikoch, inac v poho motory..... ,ale pan Opel servis ma zrejme problem s obsluhou benzinovych motorov, preto vlastni opel servis a jazdi na vw za 4l, na 100km , hore brehom.....
blbecku najprv si pozri kto co napisal, to ty si ten jazdec s perfektnou spotrebou, o poruchovosti pisal niekto iny, treba sa naucit aj citat.
slovan277
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 28.01.2015 22:07
Zdieľať na Facebook

janulik13

Príspevok od používateľa slovan277 »

Od kial si potreboval by som pozrieť taký motor.
dejwco
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 09.06.2016 10:07
Bydlisko: Pezinok
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dejwco »

@slovan277 aky motor? Tiez som mal problem s motorom a zhanal som si, mohol by som ti poradit ak chces

Návrat na "Opel fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných