Honda Accord 2004 - neda sa otvoriť kufor

Diskusia ohľadne vozidiel značky Honda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Keď niekto nečíta čo už je napísané.Motorček,teda celý zámok bol na stole,celý bol premeraný,prepískaná bolo všetko čo má nejakú funkciu,vrátane vodičov,prechodu do karosérie.Takže vymeniť plne funkčný mechanizmus a kupovať nejaký neoverený z vrakoviska to je jedine tak také ...slovenské.Slovenský štýl ako riešiť veci čím hlúpejšie.A čo by to vlastne vyriešilo ? Vyhodené peniaze.
Existujú opravy cez nákup použitých,aj u tejto Hondy sa kúpilo spätné zrkadlo z Polska za soplík z nosa,pretože nové je nenormálna pálka,vyhrievané,sklápané,plus smerové svetlo.Ešte že máme poliakov a za dvacku nakúpime vo farbe dobre nie aj z dverami,lebo aj tu nenažratý slovák nevie kde je miera.
gnagy
Príspevky: 943
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Presne tak. Ja som rád aj za pána Hlavatého, že je :)
gnagy
Príspevky: 943
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Takže kapota je znova funkčná a stálo to v Honde 10 euro :) Ešte sa popýtam otca zajta na podrobnosti, lebo nič viac neviem.
jozdo12
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 19.01.2017 15:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jozdo12 »

Ja mam zase problem so zavretim kufra, ked vonku mrzne. Ide mi tazko zavret. neviem preco mi to robi ci je zla guma

Návrat na "Honda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných