Renault Grand Scenic 2017

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

marco98 napísal:Inak viete o tom že v základe to má 20tky plecháče? …
Neviem presne, ale co som pozeral akoze tie plechove disky s puklicami, tak bol problem ich rozoznat…
A este detail, neviem ako Renault, ale Citroen montoval “plechace“, avsak boli z hlinika, velmi lahucke.
karci123
Príspevky: 234
Dátum registrácie: 20.05.2010 11:27
Bydlisko: KE - okolie
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa karci123 »

k tej pneu. bol som v renaulte kupit nejake nahradne diely a kym som cakal, som sa bavil so zamestnancom ze pekne auto a tak....ja som tiez tak dost zastancom starsej ery okolo 2000, pripadne este pred.
Na otazku co taka 20ka pneu bude stat tak vraj v renaulte bude na to garantovana cena, ze drahe to nebude.
Tak mozte potom niekto napisat ked mate skusenost.
jeepers
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 03.04.2012 08:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jeepers »

Ja som sa bol previest na tom 1.5 automate 7stupnovom a poviem vam ze velka paradicka ... jazdim teraz na Mercedes E 2014 automat a uprimne velky rozdiel som medzi automatmi nevidel ... spravili kus dobrej prace ...pri predvadzani Renaultu som aj umyselne trafil par dier na vozovke a velmi milo prekvepeny som ostal ... Dakujem za feedbacky od vsetkych ...

PS: tie pneu za 100€ su znackove a nie nejake XangYongy za 40€ takze si rad priplatim za znacky ako Continental,Goodyear atd...
wilz
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

lubos zimovcak napísal:nedalo mi a pozrel som si ten zázrak..., tie kolesá sú šialené, zrejme ich navrhoval nejaký t rt ko kvôli dizajnu

Čítal som rozhovor s dizajnérkou, ktorá to navrhovala, tvrdila že jej dalo dosť práce presvedčiť šéfov aby to odsúhlasili.
A áno, sama potvrdila že jediný motív pre to bol dizajn, že jej sa veľké kolesá na aute strašne páčia.
easyridersvk
Príspevky: 710
Dátum registrácie: 15.07.2011 15:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa easyridersvk »

kolesa robia auto autom. slusna sada kolies robi zazraky :) nepisem ze prave tento je pekny.....
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Páni a čo má potom robiť človek ktorému sa páčia "motokárové" kolesá??? Existuje dnes ešte auto na 12palcových kolesách? alebo menších? lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Oco13,mal som Fiat 500 rv 1970, rozmer pneu 135x?x12, a to iste bolo aj na Fiatkach 126, 126p. Dnes asi tento mini priemer nemontuje nikto.
ferinoo
Príspevky: 58
Dátum registrácie: 17.09.2008 20:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ferinoo »

Kludne do to chod....je tu sami VW,BMW,AUDI, A SKODOVKARI...proste Tí,čo ine auto ako Skodu nemali ti tu radia....ja som mal plno áut aj Americke,Japonske,...všetky mali svoje ako sa povie muchy...niekedy za sociku tu boli R8 a každy ho chcel a zavidel....áno taky R11 v 90tych rokoch bol cely hrdzavy,ale vtedy hrdzavelo všetko okrem Citroenu a Fiatu TIPA,ktory prišiel so zinkovanim. Renault sa poučil na vlastnych chybach a ja som kupil Lagunu ll 1,9dci a neolutoval som,pekne mi služil 10 rokov. Každy tu na ňu nadaval,ale to len tí čo ju opäť nemali /VW,Skoda/,iste mali nejake veci nedotiahnute ,ale to ma každe auto. Bolo pohodlne,super sedačky,pruženie,Francuzi su tym známi,napr.Citroen priekopnik v Hydropruženi . Renault pri dieslovych motoroch vstavil na zleho dodavateľa vstrekovacich čerpadiel a vstrekovačiv,čo je pri diesli alfou a omegou!!!!!! Boli to nove technologie kam sa taky VW dostal o desaťročie neskôr!!!! Ja som po Lagune ostal pri Renaulte,mám Scénic lll r.v. 2010,1,5dci,tie motory su už vychytane,ked dosluži kupim od teba Tvoj Scénic 4,kludne do toho chod,aj mne sa veľmi páči. Pozri si testy aj Espasu noveho inym padaju sánky od toho čo táto značka dava,kde u inych musíš priplatiť. A ešte jedna zmienka o 4control,t.j. natačanie zadnej nápravy,jednoduché ako riť,ale fantastická vec ako zmeni jazdne vlastnosti,montované ako prvé do Laguny lll . Myslenie ludi nezmeniš a u Slovakov 100krát ťažšie,stále si myslia,že iní preskakuju na mieste,len aby neboli prekvapení ako niekedy Ciňania,ktorí vykukli z poza mura a svet im utiekol milovými krokmi....

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných