Vybavenie pneuservisu__

Ponuky práce: Auto moto, brigády ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

christiane
Príspevky: 1648
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

misoV50 napísal: postupne a trpezlivo riesili vsetky problemy, jeden po druhom...
To som si myslel aj ja kedysi pred 10 rokmi.Ale skoncilo to rozhadanou rodinou.Z rodiny nikoho nezamestnaj.Ak si vsimnes co sme tu pisali ani jeden z nas uz nema 21 rokov.Zazili sme,vyskusali.Aj ja.A doteraz mam v mobile sms od svagra aby som zabudol jeho mob.cislo.
A da sa to aj vybavit.10 000 € na rozbeh,5 000 € na urychlenie rozbehu.A peniaze mat svoje.Ked sa nebude darit,zatvoris branu a stroje predas.Ale nie zacat hned pozickou :4012:
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

misoV50: ako som vyššie písal, neviem ako sa dnes berie pneuservis - či to je odborné remeslo čo spadá trebars pod automechanika.

Už pekných pár rokov platí že len tak nemôže hocikto podnikať v hocičom. Niekto môže vedieť perfektne variť, môže mať prax dokonca z cudziny, ale u nás ak raz niekto nie je vyučený kuchár tak v reštike ktorú si otvoril nemôže sám variť. Jednoducho také zákony platia.

Otvoriť si pneuservis a musieť zamestnať osobu zodpovednú je choré, Ten pneuservis je mimo prezúvacích sezon využitý ledva na 30%, takže je práca ledva pre jednoho a nie to ešte musieť mať zamestnaného dalšieho človeka. Ono aj keby si chcel robiť tie výmeny oleja, respktíve nejaké brzdy stále tam musí byť tá zodpovedná osoba!!! A tuším si ju musel mať minimum na dva roky
misoV50
Príspevky: 742
Dátum registrácie: 11.07.2011 21:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa misoV50 »

christiane napísal:
misoV50 napísal: postupne a trpezlivo riesili vsetky problemy, jeden po druhom...
To som si myslel aj ja kedysi pred 10 rokmi.Ale skoncilo to rozhadanou rodinou.Z rodiny nikoho nezamestnaj.Ak si vsimnes co sme tu pisali ani jeden z nas uz nema 21 rokov.Zazili sme,vyskusali.Aj ja.A doteraz mam v mobile sms od svagra aby som zabudol jeho mob.cislo.
A da sa to aj vybavit.10 000 € na rozbeh,5 000 € na urychlenie rozbehu.A peniaze mat svoje.Ked sa nebude darit,zatvoris branu a stroje predas.Ale nie zacat hned pozickou :4012:
Pocul som tento nazor o zamestnavani od viacerych ludi. To zalezi na konkretnom pripade. Ja si myslim, ze klucove je si ludi VYBERAT podla dolezitych kriterii. Ak si ludi vyberas podla toho, ake maju charakterove vlastnosti a ako ich bavi praca, tak vobec nezalezi na tom, ci rodina, alebo nie rodina. Napriklad ja zamestnavam svagra uz viac ako 10 rokov k obojstrannej spokojnosti. Ale je pravda, ze svagrov mam viac, a aj ini prejavili zaujem a napriek tomu som ich nezamestnal.

Co sa tyka tych poziciek, cistocne mas pravdu, ale tiez to neplati vzdy. Ja som si tiez musel pozicat, hoci som sa snazil udrziavat zadlzenost na co najnizsej miere. Ja vidim uspech v tom, zacat robit nieco, co cloveka bavi a nie napr. nieco, co ma nebavi, ale o com som sa mozno dopocul, ze inym "sype"...
ernoldo
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 18.01.2017 11:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ernoldo »

podnikanie v tejto dobe je tazke. Co sa tyka pneuservisu ta na Slovensku ich je dost. Kazdy clovek ide do pneuservisu po znamosti alebo kde su najlacnejsi. Ale zase ked si to vezmes tak co sa tyka prezuvanim pneumatik na tom by sa dalo zarobit lebo servisy byvaju v tychto obdobiach plne.

Návrat na "Práca Auto-moto"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný