Mercedes e270cdi w211 - ako otvorim zadny kufor

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jans76
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 05.02.2011 20:02
Zdieľať na Facebook

Mercedes e270cdi w211 - ako otvorim zadny kufor

Príspevok od používateľa jans76 »

Zdravim pani, chcem poprosit ci mi nahodou nevie niekto poradit ci ma MB E270cdi w211 r.v.2003 niekde pri motore + pol, lebo dal som vcera nabit bateriu a zavrel som zadny kufor a teraz sa tam neviem dostat, tak som rozmyslal ci nieje aj pri motore taky +pol kde by som vedel pustit el. prud aby som ho otvoril dialkovym lebo ten mechanicky zamok som 9rokov nepouzil tak sa mi neda otvorit, alebo ako by som este vedel pustit tam prud, ci len cez starter alebo cez tu malu komfortnu bateriu. velmi pekne dakujem za rady
jans76
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 05.02.2011 20:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jans76 »

mohlo by sa dat prosim ta otvorit ked na nu pripojim normalnu bateriu? nemozem nieco odpalit ked na nu pripojim 100ah/800a bateriu? a nevies mi poradit ci tam nieje len taky +kontakt niekde pri motore?
jans76
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 05.02.2011 20:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jans76 »

dakujem za radu, zadne sedadla sedak ten viem vybrat, ale ta cast sedadla o ktoru sa opiera nevies prosim ta ci sa nejak jednoducho demontuje alebo lahsie je zlozit vzduchovy filter? sa mi zda ze je tam niekde ta mala bateria ked sme ju menili pred 3r.
jans76
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 05.02.2011 20:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jans76 »

ano mas pravdu, pamatam si len ze niekde pod nejakym filtrom bola ta mala baterka ale nepamatam presne pod ktorym a som momentalne v praci tak to som len tak z brucha strelil ze pod vzduchovym :) no nic budem sa s tym trosku babrat ked pridem domov..zamok hadam bude dobry, lebo som kufor vcera vecer este normalne otvoril, vybral som baterku - zabuchol kufor, potom ma napadlo ze ci ho rano otvorim tak som ho rychlo otvoril este raz a potom som si pomyslel ze ved ide to v pohodicke a som ho znova zabuchol ja tlk..ale dakujem za rady :)
jans76
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 05.02.2011 20:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jans76 »

a kolko podla teba asi vydrzi ta mala baterka? to ked ho otvorim a zalozim tuto normalnu baterku , mal by som vybrat a nabit aj tu malu alebo to sa dobije aj jazdenim? to nepochybujem ze sa moze pokazit , ked najmenej cakas vsetko sa pokazi co sa moze pokazit :)
jans76
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 05.02.2011 20:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jans76 »

nevadi, len tak som to myslel ze ci teraz ked ju vybije uplne tak ci staci ked zalozim velku a pojazdim alebo teraz ju treba vybrat a dat tiez nabit ako aj velku.
jans76
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 05.02.2011 20:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jans76 »

Zdravim, nestihol som napisat , nakoniec sme to otvorili este vecer, prisiel brat a mal to za 5 sekund otvorene tym klucikom cez mechanicky zamok nakoniec, zbytocne som robil stres, nahodila sa baterka a odvtedy nebol problem, ani nic nehlasilo s sbc ani baterku, len esp chvilu ale ked som sa pohol tak prestalo. ak by to niekomu pomohlo treba ten klucik podrzat v polohe v zamku a tak otvarat kufor, nestaci ho len pootocit, pustit a potom otvarat co ma nenapadlo vtedy. Mozno si tiez niekto mysli ze ma pokazeny ten zamok a bude ho mat v poriadku.
jans76
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 05.02.2011 20:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jans76 »

ja som s nim otocil len najskor to islo tak tazko tak som myslel ze som ho pretocil alebo co..ale to mi ani na rozum neprislo ze treba ten klucik drzat v tej polohe a zaroven otvorit kufor..clovek sa uci cely zivot :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných