Fiat Marea weekend 2,4 jtd - tvrdnu brzdy

Diskusia ohľadne vozidiel značky Fiat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

golfo
Príspevky: 146
Dátum registrácie: 11.10.2015 15:37
Zdieľať na Facebook

Fiat Marea weekend 2,4 jtd - tvrdnu brzdy

Príspevok od používateľa golfo »

Zdravim mladenci.Obratim sa aj na vas.Brzdy ma zase pekne seru.Teraz ked je zima to blne ako slak,rano ked nastartujem tak kym auto nezohreje to nebrzdi a je tvrdy pedal.Potom zacne normalne.Len ze problem je ten ze to blbne pocas jazdy sem tam.Stuhne pedal a po chvili zase brzdi.Uz davnejsie som mal problemi a tak som dal vymenit komplet brzdy kotuce,platnicky,vysledok na prd tak nakoniec vyvevu a auto brzdilo.Ale zacalo toto neskor.A to bolo auto v 2 ch servisoch a vsetko OK kazdy.A super je ze auto preslo STK na jednotku a pritom som zistil ze lave zadne koleso nepribrzduje ako ma,lebo je na vnutornej strane hrdza co platnicka nedosada ku kotucu.brzdic rozobral stifty namazal ale nic nezmenilo.Co radite chlapi kuknut.vdaka.
Fiat Marea weekend 2,4 jtd,VW Passat Variant B7 2.0tdi
bandit97
Príspevky: 1199
Dátum registrácie: 24.01.2011 19:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bandit97 »

No este ti zostal posilovac a mas to... A ked uz budes u toho, tak si skontroluj aj hadice z podtlakovky do posilovaca a vobec vsetky podtlaky, lebo netesnosti na nich vedia narobit pekny bordel...
golfo
Príspevky: 146
Dátum registrácie: 11.10.2015 15:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa golfo »

Hadice som preventivne vymenil z posilovaca.Aj hadicky na brzdach.Ako skontrolovat posilnovac?v servisoch hovorili ze vsetko ok ale evidentne neni.
Fiat Marea weekend 2,4 jtd,VW Passat Variant B7 2.0tdi
miroslav114
Príspevky: 638
Dátum registrácie: 17.03.2015 21:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miroslav114 »

podla mna je to brzdovou kvapalinou , obsahuje molekuly vody a tie ked zmrznu robia paseku , tot moj nazor
golfo
Príspevky: 146
Dátum registrácie: 11.10.2015 15:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa golfo »

vymenena,lenze to zlyhavanie bolo aj ked nemrzlo len nie tak casto
Fiat Marea weekend 2,4 jtd,VW Passat Variant B7 2.0tdi
golfo
Príspevky: 146
Dátum registrácie: 11.10.2015 15:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa golfo »

Teraz som zistil ze ked rozbehnem a vyradim rychlost a nezabrzdim hned ale az po asi po 5 a viac sekundach napr.z kopca tak uz nebrzdi..Zaradim rychlost a auto zacne.Skusam vselico kedy to zblbne...
Fiat Marea weekend 2,4 jtd,VW Passat Variant B7 2.0tdi
golfo
Príspevky: 146
Dátum registrácie: 11.10.2015 15:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa golfo »

Ale zase sa to nechova stale tak.
Fiat Marea weekend 2,4 jtd,VW Passat Variant B7 2.0tdi
Napísať odpoveď

Návrat na "Fiat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných