Pomoc pri kupe - i30 CW - Toyota Auris TS - Kia Ceed SW

Diskusia ohľadne vozidiel značky Hyundai

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mattesss
Príspevky: 192
Dátum registrácie: 16.02.2015 22:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mattesss »

laco1871 napísal:
cicmanec napísal:Ak potrebujem auto a nemám na to peniaze tak si určite nevyberiem auto za 18 tisíc a nepožičiam si naň! Ale každý svojho šťastia škodcom...
cicmanec , ty si nepočul o takom,že peniaze z inych zdrojov ???

Prečo by sa nemohol prechodne zadlžiť a zobrať auto na leasing ??


Preco by si nemohol kupit trebars auto za 5k? Ked dobre zvoli, tak tazko da do servisu viac ako 500€ rocne, t.j. za tych 5 rokov to je 2,5k a sme niekde inde ako pri tom 18k aute...

Či si myslíš,že všetci čo kupujú autá ich vyplacaju v hotovosti ?
ja myslím,že tak 3 % zakazníkov platia v hotovosti

Ak by neexistoval leasing,tak 2/3 predajcov a showroomov to možu zabaliť

Ano leasing je jedinou schodnou cestou pre normalneho človeka s pravidelnym prijmom,ked sa chce dostať k novemu autu

Cicmanec naraza na nieco ako financnu inteligenciu resp. gramotnost, ale to sa v SR resp. v konzumnej spolocnosti nenosi. Treba papat, spotrebovavat a hlavne dlho makat na zvysovani HDP, najlepsie do smrti. A do tej smrti ti najlepsie vedia zaistit pozicky akehokolvek typu...
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

laco1871 napísal: pre normalneho človeka s pravidelnym prijmom,ked sa chce dostať k novemu autu
Vieš ty kolko "normalnych ludí s pravidelným príjmom" som videl prepustených a neskôr aj s exekutormi na krku??? :40bd: :40bd: Velmi vela , ale na začiatku mali honosné domy a drahé autá :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "Hyundai fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní