Fiat Seicento - Poradňa

Diskusia ohľadne vozidiel značky Fiat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

gaaspi
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 12.07.2015 20:36
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Fiat Seicento - Poradňa

Príspevok od používateľa gaaspi »

Tu by sme sa mohli baviť o problémoch vo fiate seicento.

Takže stala sa mi taká vec že mi občas svieti jedna kontrolka na palubovke ale neviem čo znamená. Ono pri štartovaní sa rozsvietia ako na každom aute olej baterka a také ale po chvíľke zhasnú to čo ostane svietiť je závada (tak bolo aj v škodovke) no a tu mi svieti také oranžové a má to tvar akoby dáka časť motora. Aj som to odfotil neviem či ide link skúsim to sem dať:

https://s28.postimg.org/qkr682371/Auto_ikona.jpg
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

vola sa to "check engine"
znamena to, ze mas problem aj ked pokial vsetko ide na pohlad OK, odporucam navstivit servis co ma diagnostiku :41c2:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
gaaspi
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 12.07.2015 20:36
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Check Engine

Príspevok od používateľa gaaspi »

Aj keď sa vám to možno zdá smiešne ale doteraz som používal autá so zastaralou technológiou (škoda 120, škoda favorit, daewoo racer) kde takéto problémy neboli. 30 ročné autá nemali žiadne takéto kontrolky, vŕzgali, škrípali, otáčky skákali a dobré to bolo jazdili. Takže nakoľko to môže byť závažné na aute čo má len 11 rokov? Teda 3x mladšie ako tie na ktorých som bežne jazdil?

Ale OK spýtam sa na to v servise... Že diagnostika budem si musieť na takéto novoty zvykať keďže všetky moje predošlé autá boli zastaralé vraky z 80-ych rokov.
Napísať odpoveď

Návrat na "Fiat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných