VW Touareg 2.5 TDI R5 - dymivost za studena

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Tlachy
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 21.09.2011 20:10
Zdieľať na Facebook

VW Touareg 2.5 TDI R5 - dymivost za studena

Príspevok od používateľa Tlachy »

Zdravim Vas,vlastnim Touareg 2.5TDI R5 128Kw ma 260000km....stala sa mi na nom taka vec,auto jazdilo v poriadku az jedneho dna sa mi stala nehoda o ktorej som od vela ludi nepocul,,,z hlavy motora mi vytrhlo vstrek z hlavy...auto sa odtiahlo,hlava bola nanic zohnal som novu ta sa dala kompletne zrepasovat,odtlakovat,zrovnat...pri skladani sa dalo nove tesnenie hlavy,gumicky na vstreky vseliake podtlakove gumicky....vstreky otestovane hodnoty v norme....auto sa poskladalo,nastartovalo v poriadku na brnk az na husty sivy dym,citit nespalenu naftu...pri volnobehu dymi,nejde o ziadnu paru robi to za studena aj tepla,olej nezerie a ani voda sa nestraca....ako nahle sa auto zohreje a preveziem sa na nom auto prestane dymit....toto sa opakuje pri kazdom studenom starte...na aaute som predtym menil snimac teploty vody,je tam nova vacka,zrepasovana hlava ,nove zhavice a neviem co este...ak niekto mal alebo vie o tomto probleme budem vdacny za kazdu radu....dakujem
Tlachy
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 21.09.2011 20:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Tlachy »

Moznosti je kopec,ale ktora je ta spravna a ta hlava by mala sediet ked ide aj ked clovek nikdy nevie k comu sa dostane z druhej ruky,typovo aj na porovnanie bola taka ista aj ked v tychto veciach rozhoduju malickosti
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: egas, tatkotom a 32 neregistrovaných