Praskajuca poistka na lpg

Ako je to vlastne s plynom? Aký máte na to názor ? skúsenosti ?

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

01Eagle
Príspevky: 533
Dátum registrácie: 10.09.2006 17:34
Zdieľať na Facebook

Praskajuca poistka na lpg

Príspevok od používateľa 01Eagle »

Zdravim nestretol sa niekto s praskajuca poistkou na lpg je to samostatná poistka po vybratí ktorej systém LPG zrejme úplne odpojil. Najprv sa vyplo LPG počas jazdy komplet zhaslo aj v interiéry po kontrole bola ko poistka vymenil som ale po cca 15 minútach opäť nakoľko bol celý systém okolo poistky zaoxidovany vymenil som za nový po pár km LPG vyplo hodilo na benzín ale na paneli LPG v aute bliká jedna jedna gulička signalizácie z nádrže aj kontrolka ohľadne druhu paliva ktoré sa práve vyuziva to chvíľu takto blikalo cca 5 hodín ale zase praskne poistka. Do servisu idem v stredu. Systém brc nejaký zrejme pretpotopny z roku 2003 auto Fabia mpi 50kw 400k nabehane na benzín ide normálne dakujem
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Poistka NEPRASKÁ , poistka sa prepáli ! :3c90:

lebo je to umyselne ZOSLABENÉ miesto v elektrickom okruhu

a z toho vyplýva,že ked sa poistka prepáli, tak je v tom el.okruhu PREŤAŽENIE , z čoho vyplyva, to ja neviem povedať

:zg282:
01Eagle
Príspevky: 533
Dátum registrácie: 10.09.2006 17:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 01Eagle »

Ok tak sa prepaluje a kedze auto nezerie olej tak jazdi na benzĂ­n/plyn a poistky. Dnes to rozoberiem a prestriekam kocovky sprejom na kontakty
wilz
Príspevky: 3687
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

Nedá sa vylúčiť , keď to je zoxidované na tom mieste poistky ako píšeš, že tam môžu tiecť nejaké bludné prúdy, ktoré poistku preťažia.
V každom prípade to tam treba mechanicky riadne očistiť (šmirgľom, oceľovou kefou), ak sa tým problém neporieši, tak aspoň budeš vedieť že chybu treba hľadať inde.
V takom prípade si treba spomenúť že čo bolo-nebolo s autom robené predtým, každý problém má obvykle svoju históriu príčin, to bude dobré tak či tak povedať aj v servise ak tam pôjdeš.
Napísať odpoveď

Návrat na "LPG, CNG - Hybrid"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných