VW Touareg - motorizacia

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

menonque
Príspevky: 218
Dátum registrácie: 08.12.2012 19:18
Bydlisko: okres VK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa menonque »

tomket11 napísal::D smejem sa na vašich SUV a ego ľuďoch, a hlavme tomu ze sa tam pchaju a ja ich nepustím...priznám sa, ja tiež necakavam, pichnem sa kde sa mi zachce a kedy sa mi zachce, nebudem čakať polhodinu v rade, keď nemusím,zákon vám to nezakazuje, je to úplne normálne. však to robte aj vy, ale verim, že aj robíte... A nie, nemám SUV, mám auto asi 7cm od zeme.
Nie nerobíme a myslím si, že to nie je o ege, ale o slušnosti. Ked vidím že niekto z iného okresu si zmýli pruhy a chce sa dostat do vedľajšieho tak mu to umožním, ale arogantné násilné strkanie čumáku na to je len jeden liek a to naložená Tatra 148 s metrovicou a ver tomu že ošuchaná farba na disku ma vôbec netrápi.
Citroen C5 2.0hdi, 120kw, C5 tourer 2,0hdi ,133kw
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

lorak777....je neodškriepiteľné že je to o majiteľovi.Skúsenosť je ale neúprosná,a velí dávať pozor na každé také auto a nespoliehať na výnimky.Premávka je už dnes zmes kameňov a vajec.Ich stret je vždy o tom istom a ak príde čas že budú na ceste iba kamene ? Čo príde ? Kam táto cesta vedie ? Ozaj sa blíži čas keď oprášime starý heft Lasicu a Satinského...
Súdruhovia ktorý ešte nevlastnia SUV nech sa prihlásia u súdruha Žinčicu. Neviem prečo sa mi čoraz viac zdá že sa svet zbláznil,ale to sa vonkoncom netýka iba tejto veci.S touto som vysporiadaný ako komunista z náboženstvom
Hondar
Príspevky: 504
Dátum registrácie: 24.02.2015 18:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Hondar »

Prave som to precital ůplne celucicke a z vlasntnej skusenosti si dovolim tvrdit, ze MILAN MA PRAVDU co sa SUV majitelov tyka. Nemyslim Vitaru, ale "premiofky" za cenu Vitary.
autolaik
Príspevky: 4906
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

uz som sa chcel urazit... lebo vitara s automatom ma naucila jazdit este pohodovejsie ako doteraz...a to som bol aj pred tym "lekvar kochajuci sa krajinou" :)
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Z napísaného by sa mohlo zdať ako je človek nesmierne zlý,lebo ...
Ja komukoľvek ponechávam právo si kúpiť hoci Hamera,pohoda,nech.Ale aj ja som autonómny človek ktorý má právo sa odtiahnuť od tejto skupiny automotive.O ničom inom to nie,vidím ako sa správa absolutná väčšina majiteľov,čo dáva veľa tušiť že z majiteľom to celkom z kostolným poriadkom nebude,a pre mňa je to povel ísť od toho bokom.Iné by to bolo keby nebolo práce.Ale je jej vyše hlavy a človek si môže pokojne dovoliť túto časť motorizácie úplne prestať vnímať.U mňa posledný kliniec do rakvy zatĺkol jeden čo z tou opachou prišiel 12,15 a volá že je tu.Tak mu hovorím že obedujem a že za chvílu.Ale ja tu stojím !!! Tak som mu ešte raz povedal že obedujem (lebo je čas obeda) a on znova.Poslal som ho ...asi každý vie kde.Prečo si jeden z drahším krápom myslí,že sa má svet pos..ť lebo ...on obrovský pán velkomožný sa uráčil a zabudne na takú maličkosť že cez obed sa zvykne obedovať.A tak uvažujem,či mám vôbec pozitívnu spomienku na majiteľa opachy,skôr nie.Naštastie po prvom náznaku nabubrenosti sa otáčam chrbtom a môže ísť odkiaľ prišiel.
Rozhodne nechcem hádzať všetkých majiteľov do jedného vreca,ale ja ak chcem pohodu v živote,tak počúvam na šiesty zmysel ..vyhni sa ak môžeš.A môžem.
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

No ak sa takto budeš stavať k SUV-čkárom, tak sa môže stať, že časom sa takto budeš stavať k VW group. Časom k francúzom ... až zistíš, že v podstate sa o Tebe hovorí, že si arogantný ako tí v SUV.

Zrazu veľa ľudí ťa odsúdi len kvôli rečiam, tak ako Ty odsudzuješ kvôli typu auta.

Ale je to jedno šak máme sviatky pokoja a lásky :-)

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot], Google [Bot], uwa0910909878 a 30 neregistrovaných