Mercedes S600 Royale

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Ja v tom celom vidím tri pozitívne veci. Je to škaredé (aj keď to je vec vkusu každého súdruha), takže zlodeji to nebudú chcieť kradnúť. V znaku v predu aj v zadu má dačo ako kompas takže sa vo svete nestratí . A za tretie ozaj to asi na planéte nik nemá takže výnimočnosť zaručená.
PS: všimol som si chýba tomu ešte v zadu guľa, aby si majiteľ mohol ťahať dakam k vode lodičku.
keyness
Príspevky: 686
Dátum registrácie: 23.05.2011 15:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keyness »

Jasne ze sa nerobi v ke interier sa siju kade tade a uplne najviac v Teplice CZ johnson controls
raven85
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: 10.10.2011 08:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raven85 »

keyness napísal:Jasne ze sa nerobi v ke interier sa siju kade tade a uplne najviac v Teplice CZ johnson controls
Samozrejme ;-)

http://dennik.hnonline.sk/ekonomika-a-f ... m-slovakov

:2f93:
tudzo
Príspevky: 221
Dátum registrácie: 01.04.2009 13:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tudzo »

cviro123 napísal:Velmi potrebne a dolezite informacie kde sa najviac sije interier do W222.
No možno to niekoho zaujíma. Je na tom niečo zlé?
@keyness : nielen šije, ale aj sa poťahujú plasty. A na W222, o ktorom sa bavíme, drvivá väčšina v Košiciach.
@raven85 : nerobí sa to v Howe ;-)
tudzo
Príspevky: 221
Dátum registrácie: 01.04.2009 13:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tudzo »

Vidím, že sa vyznáš v technológiách. ;-)

Prajem ti, a všetkým členom fóra, krásne a pohodové prežitie Vianočných sviatkov.
fesiak
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 02.06.2009 11:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fesiak »

Keynes odbornik ako polovica slovenska. Info o vyrobe ziadne hlavne ze trepe samozrejmost o kosiciach. Johnson najskor robi tak sedacky. Kosice : dverny panel komplet vyroba pre S. Sitie palubovky pre S. Laktovka S. Stredovy tunel atd. Okrem sedaciek asi vsetko. Sitie a potahovanie introsu pre cabrio AC217 neviem ktory to je presne model. Dvere a interier na SL aj s palubkou okrem sedadiel. Stary projekt R321. Kosice su najmodernejsi zavod na kozu a pvc co ide do mercedesu v ramci faurecie.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Chlapci Johnson Controls je nadnárodný gigant ktorého rozsah pôsobnosti si asi ťažko viete predstaviť. Toto čo tu omielate je jedna z jeho 38 divízií .Takže kludne môžete vytiahnuť lode , železiarne, elektronika , medicínsky výskum a milion iných oblastí všade tam majú páni z JC svoje prstíky. :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mjato
Príspevky: 979
Dátum registrácie: 17.11.2008 17:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjato »

Chalani po precitani Vasich prispevkov a mojich znalosti mam pocit,ze vsetky auta sa vyrabaju na slovensku resp.aspon ich diely.
Co sa potom robi v nemecku,francuzku,spanielsku,taliansku....co zvysne robi taka hromada ludi.
Neziju oni len s tej nasej prace?
mjato
Príspevky: 979
Dátum registrácie: 17.11.2008 17:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjato »

To nevravim,len sa mi to zda taky nepomer a este tu mame aj kopec inej strojarskej vyroby...
raven85
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: 10.10.2011 08:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raven85 »

mjato napísal:To nevravim,len sa mi to zda taky nepomer a este tu mame aj kopec inej strojarskej vyroby...
Lebo lacná pracovná sila.
Tu to Slovák Ferko s Jožkom vyrobia, potriedia, urobia výstupnú kontrolu, zbalia to a pošlú to do Dojčlandu.
Tam to Nemci Mehmet s Abdulom za asistencie Aliho poskladajú a je z toho auto. A Hans pôjde do autosalónu a kúpi si to.
Takto svet funguje. Vývoj sa tú takmer žiaden nerobí, len sa montuje.
Sme lacná fabrička, ktorá funguje len a len preto, lebo cena za prácu. Ak by bola vyššia, tak dvihnú kotvy a smer Rumunsko, Bulharsko, India...
Vygoogli si, koľko zarobia v Michalovciach v Yazaki. Dodávajú pre BMW.
V čistom nemajú ani 400€ a už sa niektoré časti tej prevádzky sťahujú do Rumunska, lebo sme drahí a tam túto prácu spravia lacnejšie.
Všetko je o číslach.

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných