Volvo V70 - obcas po studenom starte nepravidelny chod

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volvo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

pexxo
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 08.01.2007 16:39
Zdieľať na Facebook

Volvo V70 - obcas po studenom starte nepravidelny chod

Príspevok od používateľa pexxo »

zdravim.
mam nasledujuci problem na svojom volve v70 d5 2010.stava sa mi to najma pocas zimnych mesiacov a prejavuje sa to tak ze obcas pri studenom starte motor ide prve 2 az 3 sekundy nepravidelne a potom uz bezi normalne. otacky nekolisu, tah bezproblemovy, nedymi.uz som menil asi 2x zhavice a robi to stale.neviete cim by to mohlo byt? napadlo ma ci to nemoze byt aj vstrekmi ale auto ma 92tisic km tak dufam ze to nebude tym.
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Preco vymenene len 2 zhavice??? Da sa velmi silno predpokladat, ze vsetky maju takmer identicku zivotnost, pracuju v takmer rovnakych podmienkach. Mozno by som pochopil, ze pokial by bol vadny len jeden, ze sa moze jednat o nejaky nepodarok, avsak ak boli vadne dva, tak bolo dobre menit aj zvysne. Ved je to celkom nizka polozka v udrzbe (15-20€/ks?)
Tie nove, moderne s cidlom tlaku, tak to je ine kafe… A vymena 4 ks, ci 6-tich uz je citit v penazenke.
bandit97
Príspevky: 1199
Dátum registrácie: 24.01.2011 19:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bandit97 »

2x (dva krat) asi nebude znamenat 2 kusy...
Co palivovy filter? Do cerpadla nemas priehladnu hadicku? Mozno ti to chyta vzduch a vnej by bolo vidiet aspon zavzdusnenie na vstupe..
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

keby si tu chodil castej tu mas temu priamo pre teba liecenie-typickych-neduhov-dizlov-t70108.html
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Volvo V70 - obcas po studenom starte nepravidelny chod

Príspevok od používateľa seven549 »

pexxo napísal:zdravim.
stava sa mi to najma pocas zimnych mesiacov a prejavuje sa to tak ze obcas pri studenom starte motor ide prve 2 az 3 sekundy nepravidelne a potom uz bezi normalne. otacky nekolisu, tah bezproblemovy, nedymi.uz som menil asi 2x zhavice a robi to stale.neviete cim by to mohlo byt?
nechaj to tak.2-3 sec po starte v zime to nikto neriesi.a ano su to vstreky.je jedno kolko to ma km.
PassatCC
Príspevky: 49
Dátum registrácie: 21.12.2008 16:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PassatCC »

Zdravím pexxo, treba to dať na PC mám jedného mechanika v Nitre zaoberá sa len s Volvami .... Mám S80 D5 2004
Napísať odpoveď

Návrat na "Volvo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní