Športové auto do 35.000

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
vlastimil213
Príspevky: 350
Dátum registrácie: 30.11.2013 22:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vlastimil213 »

Zatiaľ to stojí , čakám , pozerám ponuky :) Inak tie autá čo si spomenul mi nešmakujú , nepáčia sa mi ... Inak kde to bývaš že vidíš AMG medvede každý deň ? ja som tento mesiac ani jeden nevidel :D
funci
Príspevky: 880
Dátum registrácie: 21.11.2013 14:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa funci »

čo ak má jedného v garáži? lol
IwoTN
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 27.09.2009 22:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa IwoTN »

Nie nie nemám v garáži nič také :-D ale pekná predstava.. Inak v Trenčíne bolo často vidieť rôzne krásne kúsky, najčastejšie CL63 a CL65 AMG (jedno malo aj ŠPZ-tku TN-AMG63 alebo tak nejak nespomínam si už presne) S63, A45, C63, SL65, SLK55 s peknou blondínou atď atď.. Snáď okrem SLS a SLR všetko.. :-D a nie, nebýval som v žiadnej luxusnej časti.. :) Ale napr. tú 350Z som vídal jednu a tú istú niekoľko rokov... :-D tu v Nitre som toho zatiaľ moc nevidel to je pravda snáď okrem pár G-klasse a samozrejme CL63 AMG (asi bol výpredaj alebo čo a zas som tam nebol.. :-D )
macko640
Príspevky: 122
Dátum registrácie: 18.09.2009 16:15
Bydlisko: Sydney, Australia
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa macko640 »

ja osobne by som isiel do niecoho starsieho radsej, jednak aj kvoli investicii a hlavne preto ze tie starsie auta mam proste v srdci radsej ako novodobe supermoderne sportaky. CIze podla mojho vyberu Mercedes SL 500 ( okolo roku 1990 ), mozno Corvette alebo Mustang zo 70tych rokov, Porsche 911, Ferrari 308, 328, 348 a tak podobne do roku vyroby 1990. Jednak to casom na cene mozno ziska ale aj preto lebo cim dalej tym viac ludi ide po tychto youngtimeroch.

Uplne najviac asi Porsche 356 ale to uz je cenovo aj vykonovo inde ako mas predstavu.
Subaru Tribeca B9
vlastimil213
Príspevky: 350
Dátum registrácie: 30.11.2013 22:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vlastimil213 »

Rozhodujem sa medzi Chalengerom a GTR už som sa bol aj povozit všetko son si precital teraz hladam dobru ponuku ...
vlastimil213
Príspevky: 350
Dátum registrácie: 30.11.2013 22:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vlastimil213 »

Chlapci zdravím vás , a srdečne pozdravujem kedže po dlhšej odmlke sa vraciam na fórum a ozivujem tuto tému , blíži sa leto a minuly rok nakoniec vybraté nebolo nič, ako som písal pokojne počkám tak som počkal ale toto leto už naozaj niečo chcem, celu zimu som jedným očkom všetko pozoroval hľadal čítal A ? K ničomu som neprišiel :40bd: :40bd: ceny zostali +- rovnaké ako minuly rok len môj rozpočet sa trochu zvýšil na 50.000€ +- ... Chcem sa opýtať čo sa za ten rok zmenilo ? Medzi mojimi favoritmi stále zostava GTR-ko , C63AMG , M5.... Trochu vypadla Amerika neviem ako to bude zo servisom predsalen chodiť všade po Európe to servisovat sa mi moc nechce niesom zberateľ alebo fanúšik ktorí pošle auto do Ameriky aby ho trochu vylepšili... Len jeden známi mi dal do hlavy trochu mysku vlastnil Ferrari a povedal mi že ho to doslova prestalo baviť. po pár mesiacoch 5-6 už nemal vôbec v sebe ten elán že sada do Ferrari ako na začiatku. Dosť má zneistil :41c2: Čo vravíte vy ? Aké máte názory , postrehy ? Ďakujem každá rada je cenná
passat999
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 05.10.2016 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa passat999 »

mozno je to o tom ako velmi mas rad auta, ja som sportiaky nikdy neskusal a ani extra silne, ale vzdy som chcel daco silnejsie. pred 5 mesiacmi som si kupil (necakaj nic moc, iba) passat b6 s 200 konmi, nepisem to preto ze je to nieco podobne nie je, ale pisem to lebo doteraz si neviem to auto vynachvalit, vzdy ho necham aspon minutu nastartovane kym odidem, netlacim na plyn na zaciatku, vysavam ho kazdy vikend aj ked chodim velmi malo s tym (mam sluzobne), pozeram casto olej a chladiacu, olej som menil nie na 15 tisic ako sa ma ale po 8 tisic a 10 mesiacoch.
tym len chcem povedat ze ked sa ti auta pacia a kupis si take co dlhsie chces, (ja som na nete niekolko mesiacov pozeral tie passaty), tak ta to neprejde :)
a kus som sa bal tej spotreby lebo nemam stvormiestne vyplaty a da sa to, ked mas peniaze chod do toho, moja kombinovana dlhodoba 11,2, ked slapnem 40, a da sa to aj z priemernej slovenskej vyplaty.
mna to nepreslo doteraz milujem to auto skoro ako prvy den ked som ho kupil a je to len passat, a nie nemam 18.
dufam ze to budes mat podobne vela stastia ;)
Napísať odpoveď

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 21 neregistrovaných