Chevrolet Orlando - odchádza servo

Diskusia ohľadne vozidiel značiek Chevrolet a Daewoo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

nuktikorax
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 21.12.2016 22:12
Zdieľať na Facebook

Chevrolet Orlando - odchádza servo

Príspevok od používateľa nuktikorax »

Zdravim vospolok, na orlovi 2.0 VCDI (VIN:KL1YF75Y9) mam najazdenych okolo 55.000 km a odisiel mi posilnovac riadenia. Predlzena zaruka sa vraj na riadenie nevstahuje. Autorizovany servis mi vycislil opravu na 1.100 EUR, vraj nestavci cerpadlo vymenit, ze treba aj riadenie, pretoze tam vraj mozu byt tazko odstranitelne hlinikove piliny, ktore by mohli rychlo znehodnotit nove cerpadlo. Hladam nejake cenovo prijatelnejsie riesenie (oprava povodneho / repas, lacnejsi diel, len cerpadlo, diel z vrakoviska, oprava v zahranici...). Poradte prosim, zacinam byt zufaly. Servo ako tak ide, ked je motor na otackach. Vydava sice pritom divne zvuky, ale pomaha aspon trochu. Pri nizkych otackach riadenie uplne stuhne. Vdaka
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Vidim,že si sa snažil a zadal dotaz na to spravne forum...

http://forum.cars.cz/chevrolet/viewtopi ... 06&t=24366

inak ,čo sa týka benzinových verzii,tam je na 100 % elektricke servo, kvoli zniženiu spotreby
pidizvi
Príspevky: 3407
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

v autorizakoch su na toluene. Si zufaly, hlavne ze si sa nepytal v nejakom normalnom servise este. Ak by odisiel, tak by nefungoval, by som sa necudoval, ak by stacilo doliat kvapalinu.
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

Na volve som mal ten istý problém. Išlo išlo a zrazu jak na V3S-ke. A zase išlo v pohode. Čiže môže byť aj taký stav, že nemusí rovno odísť, ale aj ide aj nie :-)

Takže najskôr nejaké kúpiť z búračky. A bude pokoj.
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

mrkol by som vrakač možno bude pasovat daewoo ci opel.urcite nebude stat vela .
milosh2
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 26.09.2019 12:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa milosh2 »

Původní odkaz od Laco nejde, aktuální je https://www.chevroletclub.cz/viewtopic. ... 06&t=24366
Napísať odpoveď

Návrat na "Chevrolet + Daewoo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní