Seat Toledo - nafta v oleji?

Diskusia ohľadne vozidiel značky Seat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

wikyxxx
Príspevky: 1142
Dátum registrácie: 13.01.2009 17:19
Bydlisko: Okres Malacky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wikyxxx »

Dpf to auto má asi tažko.A aké trasy jazdíš lebo ak na krátko stale studený motor tak sa stane že pribuda olej.Mama mala Ford 1.3 a jazdila mesiac cez zimu do roboty 3km a 3km spat a pribudlo 1.5 centi oleja na ryske.
lubomirh
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 27.12.2006 21:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubomirh »

Lakino už si nerob hanbu a netrep sprostosti.Všade sa miešaš jak varecha a ničomu nerozumieš.Už bolo dosť blbosti od teba a o arogancii a nehovorím ako radíš iným. :3020:
wikyxxx
Príspevky: 1142
Dátum registrácie: 13.01.2009 17:19
Bydlisko: Okres Malacky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wikyxxx »

Ked su to len 2mm zatial by som to neriesil a sledoval by som dalej ak bude pribúdat potom by som to až riešil.Alebo ak máš možnost daj zmerat tlaky motora či ti nesteka nafta cez netesné piestne kružky.
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Dlhodobo áno nakoľko ten zriedený olej má horšie mazacie vlastnosti...
wikyxxx
Príspevky: 1142
Dátum registrácie: 13.01.2009 17:19
Bydlisko: Okres Malacky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wikyxxx »

A este si daj zmerat obsah CO vo vode ci neni tesnenie alebo hlava fuknuta nahodou. A ked nie tak tie kruzky potom inokade neviem kade by sa tam nafta dostala a mas istotu ze je to 100 % nafta a nie voda??
robeen78
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 14.12.2016 14:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa robeen78 »

... ja taky isty problém mam na ibize 1,4tdi 59kw. Po vymene oleja po 500 km 1cm nad max. Doporucili vymenit tesniace kruzky, podlozky vstrekov. Neviem ci to pomoze. Auto jazdi na 3-10km skoro kazdy den(do roboty). Stale studeny motor, atd....dakto skusenost?
Napísať odpoveď

Návrat na "Seat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných