BMW 330xd

Diskusia ohľadne vozidiel značky BMW

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

hatatitlas
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 31.10.2016 16:11
Zdieľať na Facebook

BMW 330xd

Príspevok od používateľa hatatitlas »

Zdravím kúpil som pred 3ma týždňami bmw 330xd 2007 ročník malo na tachometri najazdených 195 tisíc kilometrov ale pozeral som na internete ze keď bolo na posledy b 2012 v autorizovanom servise malo 275 tisíc kilometrov. Dá sa nejako odstúpiť od zmluvy alebo požadovať nejakú žľavu prosím vás? Celkom ma to nasralo lebo to auto bolo vážne v dobrom stave aj podvozok aj motor ide krásne ale tie kilometre ma dostali. Ďakujem za každú radu.
bandit97
Príspevky: 1199
Dátum registrácie: 24.01.2011 19:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bandit97 »

Mozes podat trestne oznamenie za podvod. Otazka je ci ten co si od neho auto kupil, ho mal aj v case tej prehliadky.. Alebo chod za pravnikom a ten uz ta usmerni.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Nespoliehaj na zákon,tu sa vraždí a kradne beztresne,nejaký takýto prešlap z odometrom je na slovensku pravidlo,nie výnimka.Zákon na tom nič nemení,máme tu tisícky bezzubých zákonov vrátane najvyžších z ktorými sa vytiera zadok dokonca v priamom televíznom prenose.
Skús prv než urobíš akýkoľvek krok,prezistiť silu dôkazov a sám uváž akými argumentami sa z nich môže gauner vytočiť.Stačí že servis a ich zápis km niekto spochybní obyčajnou výhovorkou,viete niečo do kolonky treba zapísať,ale to sa tam proste niečo napíše...a už si vedľa.Nemíňaj peniaze na neisté boje,zober si poučenie.Cybu si už tak či tak urobil,lebo kupovať auto na hranici 200 tis km prebehu je automaticky jasné,že ťa čaká prvý väčší servis a v takom prípade by som ja osobne mal asi tisícku otázok či sa toto a tamto už urobilo,alebo ma to ešte len čaká a teda ma čakajú výdaje.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

Auto vo vazne super stave a nejake ciselko takto pokazi naladu ? :41c2: ved kukam u stareho stav a zaplatim za co vidim, aku zlavu z ceny by si chcel, aby bolo zase vsetko ok ? Stale sa najde niekto co caka u 6 valcoveho dizla premiovej znacky urcite vo vybave najazd 19000 rocne lol , viac naprdi barzjaka fabia hatapa
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
hatatitlas
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 31.10.2016 16:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hatatitlas »

Ano číselko pokazi náladu. Počítal som s tým že to auto bude stiahnuté ale nečakal som takýto extrém.
avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa avelmak »

Vzdy som hovoril,aj teraz,ze auto treba kupovat podla stavu a nie podla najazdenych km.Ved zijem z oprav aut,a uz som parkrat prezil ze auto malo najazdenych pol mila km a auto bolo takmer bez zavad,ale vdiel som aj so 100000km /skutocnych/ a skoro bolo srot.Najvatsia chyba je vzdy medzi sedadlom a volantom,teda v majitelovi ako sa staral a podobne.Ak mas auto v perfektnom stave,neries nic.Tie motory 330 su velmi spolachlive.
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

bezi tu aj tema k starostlivosti o auto.... tak kupis od niekoho,kto sa perfektne staral a si z par km navrch paf.... tak ked je perfektne, tak bud len rad, ten motor pri takej starostlivosti natoci 600-700 tis.pri normalnej jazde...pre klud v rodine sa informuj u pravnika, vyhodis peniaze, ale ja pozeram na auto a tesi ma, ked je v perfektnom stave...zbytocne sa nenasieraj, tu je to narodny sport so stacanim a klamanim....
Napísať odpoveď

Návrat na "BMW fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných