ELEKTRIKA-KABLE žhavičou

Diskusia ohľadne vozidiel značky Seat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

SHUMANO
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 08.10.2007 15:34
Zdieľať na Facebook

ELEKTRIKA-KABLE žhavičou

Príspevok od používateľa SHUMANO »

Zdravim vas SEAT ALHAMBRA 1,9 tdi , mam problem chcel som vymenit tu sprostost co ide na žhaviče ma to dva el. vyvody ale ostaly mi obydva konektory v takej velkej elektrickej spojke kde je aj sakra malo miesta.mam aj fotky len ich sem neviem vlozit. na konektoroch su akesi zarazky a nijako sa mi to neda vytiahnut-spojku mam rozobratu. zhavice mam nove aj tu somarinu elektricku ale... uz ma to pekne štve PROSIM VAS VIETE NIEKTO PORADIT ? SOM DLHODOBO PN. A AUTO TIEZ.....teraz ked ho potrebujem a na servis nemam VOPRED DAKUJEM ZA ODPOVED[/b]
marek.x
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 24.04.2010 21:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marek.x »

Tiež by som to rád vedel, mám to celé polámané a chcem to vymeniť, stojí to okolo 50e, ale ako tie dva drôty von?
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Vložiť foto či obrázok....
https://postimage.org/
kliknúť...vyberte obrázky
v otvorenom okne vybrať foto alebo iné (vyberá sa dvojklikom )
Po nahratí sa z tabulky vyberie - Náhlad na fórum - a prenesie sa sem najlepšie do samostatného riadku
SHUMANO
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 08.10.2007 15:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa SHUMANO »

uz som na to prisiel. Spravej polovicky tej spojky dajte dolu akesi gumene tesnenie asi proti vode -neroztrhat pomaly stiahnut a potom to rostiahnite srobovakom alebo niecim podobnym . Lava strana ma take cvocky pri tej pleche a treba ich stlacit -su 4 da sa to postupne, a tie blbe konektory ide to dost tazko . dva pevnejsie drotiky asi o hrubke takej tensej ihly na sitie a tam kde su tie konektory kde trcia tie pliesky su take male dierky ,popri tom pliesku z obydvoch stran to tam vpichnite ,tym vlastne vyhnete take malinke blokovacky na plieskoch -konektoroch a potom idu vytiahnut ale pokial nerozoberiete tu spojku tak asi neni sanca nakolko tam je sakra malo miesta a napadla ma este jedna vec. Mozte tie kablyky odstrihnut ocistit tak isto aj na novom diely a priletovat ale poriadne zaizolovat alebo tam vlozit opacne konektory a spojit. NUTNE ZAIZOLOVANIE. NA NOVOM DIELY VYDNO TIE ZARAZKY KTORE TO DRZIA VO VNUTRI viem poslat foto ale az chcete napiste mi na mail mizushumano@gmail.com
Napísať odpoveď

Návrat na "Seat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných