Ford mondeo kluc DO 2.0 tdci

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

lukasko012
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 23.02.2010 18:58
Zdieľať na Facebook

Ford mondeo kluc DO 2.0 tdci

Príspevok od používateľa lukasko012 »

Zdravim chcem sa spytat co moze byt z klucom na DO problem je taky:
Kluc ktory som doteraz pouzival fungoval bez problemov pokial sa nevybila baterka.Baterku som vymenil,ale problem je ze kluc nefunguje vzdy...
Auto neodomknem vobec pokym neotvorim auto nahradnym klucom potom uz DO funguje.bez problemu,auto nastartuje jazdim auto zamknem a do takych 15min auto zasa otvorim,ale akonahle auto stoji viac nez cca 15min kluc zasa neide auto vobec neblikne neotvorim kufor vobec nic staci ale ked auto odomknem nahradnym DO a hned uz zasa funguje aj prvy kluc a potom sa zasa cely proces opakuje
Nevie mi niekto poradit co s tym moze byt?mam kupit novy kluc?pomoze to vobec kedze kluc ide
Alebo niekto v okoli Presova kto by sa vedel na to pozriet???
Dakujem za rozumne odpovede
vlado659
Príspevky: 121
Dátum registrácie: 22.04.2013 07:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vlado659 »

Neviem oko je to s fordom ale niektore znacky treba pri vymenie beterie znovu nakodovat.
lukasko012
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 23.02.2010 18:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukasko012 »

Chapal by som ze ho treba znova nakodovat,kebyze neide vobec,ale kluc aj dialkove funguje ale za takych podmienok ako som popisal vyssie.Dnes som to poriadne odsledoval tak naozaj po tych 15minutach uz auto prvym klucom neotvorim
Napísať odpoveď

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných