Kamery na stožiaroch - diaľnica PO - KE

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Som velmi stará generácia a verný priaznivec strany ktorá tu raz spraví poriadok takže ďakuj bohu , že na teba nedočiahnem. :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

to jedine komunisti co poznam a svicarska konfederacia {skryty komunizmus} confederation helvetique skratka CH to zvlada inac nikto.bordel musi byt inac by to nebolo ono lol
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Zabúdaš na Adolfa a nášho Mariana :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Vobec , ale VOBEC ma NEZAUJIMA ako vyzerá dilanica KE-PO

a čo je tam nainštalované.... :-\

Čstejšie jazdím dialnicu A-2 v Rakusku

a to som v Rakusku asi 3 roky VOBEC nebol.... :3906:
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

Hlavne vsetkym predpisom zakazom prikazom vyhlaskam i inym kravinam by mal byt nadriadeny vlastny zdravy rozum. Jazdim tak aby som sa nezabil ja a neohrozil inych. Niekde sa da aj 200 inde je aj 50 vela. Ak niekto v mieste znacky dupne na brzdu a z 90 urobi razom 50 iste dodrzal predpis ale aj dokazal co ma ci nema v hlave.
mattesss
Príspevky: 192
Dátum registrácie: 16.02.2015 22:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mattesss »

oco13 napísal:Som velmi stará generácia a verný priaznivec strany ktorá tu raz spraví poriadok takže ďakuj bohu , že na teba nedočiahnem. :40bd:

Chvalabohu, to sa uz nikdy nestane....
donatel
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 03.06.2014 20:28
Bydlisko: KE
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa donatel »

seven549 napísal:kto neni od kosic a nepozna tu zakrutu za dazda na starych gumach a starej rozbitej fobii je tam 80tka uz riziko.ono je to dost blbe aspon podla mna.60 a 80 to je automaticky problem brzdenia a kolony.zasa sa najdu nejaky co pojdu v lavom 100 a v pravo tych 60.je to zakruta poznam ju ten co pojde 60 bude chcet ist v lavo a ten co leti 100fkou skoci na brzzdy a je v smyku.aj unas je to tak napomenutie zatial malo ale funguje to.aspon mne sa tak stalo 3x.siel som bez pasu 70tka na 50tke,predbiehanie policajneho auta cez plnu zapli majaky a ja dalsie auto som sekol uz cez 2 plne no povedal som si ved co mi mozu okrem pokuty tak som zastavil.a nic len mi povedal svoje a dodal nieste na ceste sam a tak sa aj spravajte nehod je kazdy den dost.ale kazdy mesiac maju policajti rozkaz naplnit pokladnu urcitou sumou v case kedy su podpory a vyplaty a potom je klud.ale ja sam vidim ake chyby robia soferi niet divu ze sa to musi krotit.ja byt fizel len doma idem po meste zastavim kazde 4 auto.pretoze uz neni normane ked vystupuje posadka na kruhaci,odbocenie na parkovisko cez plnu cize zastavi sa premavka,smerovky su luxus telefon bezna vec a potom nevie kam odboci,na stopke sa mi auto vtrepe 1 meter predo mnou a tie kruhace 70 percent soferov nesleduje znacky a myslia si ze ja na kruhaci mam im vchadzajucim dat prednost.co to je ved jasne mu tam pise daj prednost v jazde.ale fizli toto neriesia lebo je to mesto a ludia su ako divy ked ich stopnu a musia sa s nimi natahovat aj hodinu kym si sofer uzna vinu.ine je to byt nejaky od ministerstva fizli civilne auto ale bezny fizel ktory zije v jednom meste kde aj pokutuje tazko sa mu potom mimo sluzby chodi medzi ludi do kostola obchodu a pod.preto drobnosti neriesia.
svata pravda. hlavne ze kazdy x-ti jazdi na super drahych autach ale sparovat si posraty telefon s autom to je uz velikansky problem. Keby sa riesilo telefonovanie ako v Rakusku, popripade Nemecku, tak by netrebalo merat 15x na useku 10 km :4012:
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

mattesss napísal:
oco13 napísal:Som velmi stará generácia a verný priaznivec strany ktorá tu raz spraví poriadok takže ďakuj bohu , že na teba nedočiahnem. :40bd:

Chvalabohu, to sa uz nikdy nestane....
Fakt si to myslíš??? tak si nedával pozor v škole na dejepise , lebo dejiny ludstva sa opakujú. :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

donatel napísal:
hlavne ze kazdy x-ti jazdi na super drahych autach ale sparovat si posraty telefon s autom to je uz velikansky problem.
potom to vyzera akoby sa rozpraval sam so sebou tichy blazon.to neni ono nemat lelefon pri uchu kazdy musi vidiet ze stale nieco riesi akoze svoje ksefty a tak.to je to iste ako ked vidim kazdy den stale tych istych na kave.akoze stale riesia ksefty :40bd: mam tiez takeho znameho ma v banke asi 1000 euro odlozenych vozi sa na obuchanej tuctovej octafke kombik cierna ale je to velky hrac.oblekove nohavice kosela kravata neustale na telefone stale v obehu na kavicky vozit sa po meste stale vie poradit ako predat nehnutelnost auto cokolvek aj toaletak ohladom penazi ako investovat a pomoct druhym sa mat lepsie :40bd: :40bd:a auto stale si pozicia nejake audi alebo bmw aby to ukazal ze sa zadarilo :40bd:
donatel
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 03.06.2014 20:28
Bydlisko: KE
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa donatel »

potom to vyzera akoby sa rozpraval sam so sebou tichy blazon.to neni ono nemat lelefon pri uchu kazdy musi vidiet ze stale nieco riesi akoze svoje ksefty a tak.to je to iste ako ked vidim kazdy den stale tych istych na kave.akoze stale riesia ksefty
to nevadi, ze ako to vyzera... sice pockaj vadi, lebo by neboli IN :40bd: ale je tu viac takych veci... teraz v zime popripade vecer jazdit po KE a okoli je tiez velmi zabavne. Kazdy druhy ***** ti vypaluje sietnice vsak preco by sa dneska niekto zapodieval s takymi vecami ako su svetla.... vsade kam sa clovek pozrie sa najde niekto vtipny lol :2f93:

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných