Aj vám kuriérska spoločnosť SDS takto rasuje zásielky ?

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Aj vám kuriérska spoločnosť SDS takto rasuje zásielky ?

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ide ma poraziť,doslova,lebo zásielka čo zásielka je vždy niečo čo človeka rozzúri.Asi je to doména iba nitrianskej pobočky SDS,pretože ak pozerám na Autofra hodnotenia,tak som pomaly jediný,komu sa vždy niečo nepáči.Chvála za chválou,ale neviem prečo.Lebo to láskavo doniesli ? Veď za to berú peniaze.Alebo že to nerozmlátili ? Aj to by mal byť štandard.Chváliť by sa malo ak je tam pridaná hodnota,niečo čo si chválu zaslúži.Nikto nechváli pekára že neposr.l chleba a dá sa jesť.
Ja som preto zvedavý na názor ostatných,lebo mám pocit a podozrenie,že všetky tie chváli na Autofra sú rutinné kraviny,a nie úprimné poďakovanie za niečo čo je hodné pochvaly.Takže...to dnešné doručenie ktoré mi urobilo takú radosť
[img]https://s12.postimg.org/6456gdn21/DSCN6388.jpg[/img]
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Ja som nemal problém, maximálne jeden den mešká. Ale mne to zasa nehorí a viem že ten chudák má taký okruh...
Nie je mormálne aby jeden kurier vozil aj HC aj NM a ešte kto vie čo všetko

Tu sa bude ťažko hladať vinník, išlo to cez mnoho rúk, kurier SK, kurier PL
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Urcite reklamovat u spedicky. A nemam ani z jednej nitránskej špedičky radost a dovod na chvalu. Arogancia az drzost prevysuje slusnost, vola mi ked stoji pri dverach.... po..je.b.sa,ch.r.a.p.u.n ked si mal volat hodinu pred dorucenim :4012:
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Chlapi je to začarovaný kruh , syn tam robil. Mávajú až 80 zastávok za deň a platia ich tak mizerne , že lepších ludí tam nijako nedostanú.Vidím to v každej firme v regione , ktorá platí takéto peniaze. 500 v hrubom je žobračenka. Preto aj moje tri deti ušli z tohto fickovho královstva.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
bandit97
Príspevky: 1199
Dátum registrácie: 24.01.2011 19:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bandit97 »

Toto neni firmou.. Toto je ludmi. Mne slovenska posta dorvala naraznik tak, ze dat tomu zmrdovy co to spravil po gulach cakanom by malo bolo... To niekto musel tahat za sebou po asfalte.. Drazky po celom narazniku tak 2mm hlboke!!!!
Ak poskodenie hentej skrinky nebolo viditelne na obale, tak to poondel ten co to posielal... Ak bolo, tak to treba rozbalit pred kurierom. Ak bude mat stym problem, tak do preberacieho protokolu rovno pisat "poskodene" a poslat jo stym do prec.
S SDS mam skusenosti a v zasade pozitivne, ale to je TT...
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ja viem ako sú vyťažený,ten chlap má neskutočný okruh a končí ani boh nevie kedy,ak mňa vykladá o piatej večer.Ale to nemôže byť omluva za poničené zásielky.Má to tam napráskané,každý balík hladá tak to celé prehadzuje lebo ...čas.Že nemajú vydať nikdy,to už sa snažím nachystať si ja aby som mu ulahčil.Ale takéto šlendriánstvo je trocha príliš.Človek nechce mravčať alebo vyplakávať smerom na Autofra,keď tam sa max.snažia a človek im je vďačný.Ale toto už ide aj proti nim,lebo si dvakrát treba premyslieť či objednaná vec má šancu sa v poriadku dostať ku mne.A to teda Poliak vie baliť neskutočne to človek vždy žasne.Ale na slovenského dementa si necvrke,ten to domláti aj tak.
Všetko čo príde,budem rozbalovať a pekne si počká kým sa všetko vybalí,a to sa teda načaká,lebo ako som písal,Poliak vie neskutočne zabaliť a obaliť a zalepiť,to chvílu trvá to dostať z toho von.Nevadí,bude čakať.
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

no tu je kazda rada draha...islo cez viac ludi... reklamoval by som u poslednej spolocnosti, ale castejsie byva ustretovejsi prvy - producent materialu... nemam s nimi zle skusenosti, ale samozrejme nezijem z nich a jednam s nimi podla toho, akym sposobom sa ozvu a vacsinou je to "na hrube vrece hruba zaplata" ....
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ja to reklamovať nebudem,to sa vyklepe a nafarbí.Kým by som sa dopracoval k náprave prišiel by som o rozum aj duševnú rovnováhu,hádal by som sa z nejedným deme.tom čo si melie svoje.
Mňa iba zaujímalo či to ozaj iba tento NR bordel takto robí alebo je to v celoslovenskej pôsobnosti kuriérov ?!
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Milan , môj názor je že je to celoslovenské. Toto bohužial nie je o kurieroch ale o luďoch. Ak mi vo firme udržbár povie - serrem sa na to ja to nemám zaplatené a nechá zničiť hydrauliku za 5t eur a neurobí to len on ale 90 zo 100 ludí vo firme tak to o niečom svedčí.Je to v prvom rade o výchove a v druhom rade o peniazoch. Takže máme smolu nič nezmeníme. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Syn v SiliconValey si objednal tiež čosi podobné a doručili to susedom,len tak pred dvere,nikto neukradol.Ale "systém" je to tam bežný,možno menej kradnú ako slováci.
gnagy
Príspevky: 943
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

V Dánsku tiež tu na vidieku doručia zásielku, podpíšeš a nechajú celú práčku obalenú v igelite na kraji cesty pri dome. Ak majiteľ je chorý a nevládze, môže to tam byť týždeň a nikoho to nenapadne ukradnúť. Iný svet ;-)
tabu1
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 07.10.2004 11:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tabu1 »

Som kurier,samozrejme niesom neomylny,kazdemu zakaznikovi sa snazim vzdy dorucit zasielku tak ako aj moji kolegovia,lebo to je nas (mizerny) plat.Co sa tyka poskodenia zásielky tak sem tam sa stane, preto mame poistky.Preto si myslim ze ked budete reklamovat poskodenie tak vam to vymenia a hradi to kurier s poistky alebo z vrecka .Co sa tyka vystupovania tak aj mi sme len ludia a mame aj zle dni ale snazime sa neprenasat nasu naladu do vystupovania so zákazníkmi.
pn437ab
Príspevky: 1138
Dátum registrácie: 14.12.2006 20:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pn437ab »

Tak to su len slabe odvari tohoco sa moze stat.
Hydraulicky valec komplet 2 metre dlhy sa stratil na ceste z NL do CH. Nikdy ho nenasli.
Cisto novy pocitac sme si nasli pred vchodom do bytovky.
Objednavam hydrauliku Nachtexpress ked suri, bezne dieli za tisice eur si najdem rano o siedmej pod dverami do firmi.

To na SK je teda nic, sice naserie ale stale su to zelenaci, na negrikov sa nikdy chytat nebudu.
pn437ab
Príspevky: 1138
Dátum registrácie: 14.12.2006 20:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pn437ab »

Ale aj obcas dobre sa deje, motor Perkins vaha cca 500kg o pol stvrtej poobede objednany a o deviatej rano vo firme ,trasa DE - CH a hlavne ten spravny.
pn437ab
Príspevky: 1138
Dátum registrácie: 14.12.2006 20:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pn437ab »

A do tretice. Pri vykladke kompaktnych hydraulickych noznic , vaha cca 2 tony chlapec s paletakom a nakladom zletel z plosini rovno na moje vopred pripravene liziny od VZV .Mal vzduchom ovladanu plosinu ktora pod vahou klakla a ohla sa do 45 stupnoveho uhlu. Este ze paletu tlacil , keby tahal tak by ten den nedojazdil.

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných