VW Golf V 2,0 tdi BKD - trhanie motorom , zle teple starty

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

kami1fs
Príspevky: 88
Dátum registrácie: 10.01.2008 17:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kami1fs »

Kolko ma to auto km netusim. Ked sme menily spojku ktora bola totozne stara s rokom vyroby auta 2004 lamela mala este 7,5mm povodna dvojhmota sachs mala vôlu 3 zuby aj ložisko povodne. To by asi na 800000km nenasvedcovalo. Ale je to dovoz z rakuska a neni to prvy krat ked auto s Rakuska ma problem s palivovou sustavou a tryskami.Ktohovie co tam Rakusani ake kysle nafty čapuju. Včera som presiel cca 300km a auto ani raz necuklo nezatraslo dal som tam od Li Moly nejaky aditiv ale neviem ci to ma vpliv.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Pri posledných lt paliva v nádrži si nalej pol pixle VIF-ka a po vyjazdení vymeň palivový.Ak máš ešte filter z T-čkom tak ho nedávaj a nahrať takým istým bez T-ka.Za týmto už aditivuj stále podla predpisu na pixli
Kontakt na vstreku sa vie chvilkove "opraviť" tým že sa pripečie ale to sa neskôr obnoví.Tečie tam pomerne vážna elektrika,ale problém kontaktov sa lahko nájde v diagnostike,chybový nemusí vyhodiť vôbec.Treba dať velký pozor na vzduch v palive,PD na tom doslova kolabuje,pretože nevie pracovať s týmto fenoménom a tarokuje,nevie štartnúť a pod.Už min množstvo robí velké problémy hlavne typoch bez čerpadielka v nádrži
kami1fs
Príspevky: 88
Dátum registrácie: 10.01.2008 17:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kami1fs »

Tak dnes som mojho milacika BKD štartoval po 24h odstavky. Rano o 5tej pri cca -3stupnoch.A trvalo nejakych 5 sekund dokedy starter presvedcil motor ze sa ma zobudit vyzeralo to ako keby je spadnuta nafta potom nejako bolavo chytil ale potom uz isiel pekne. Trhanie sklbanie sa zatial samo vyliecilo. :40bd:

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 31 neregistrovaných