Seat Leon 2,0TDi FR

Diskusia ohľadne vozidiel značky Seat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

chlapci aj slabsie auto može vybuchat silnejsie.zaleži aj od sofera.ale cim viac koni tym mi to robi lepsie.obcas sa treba vyventilovat.noo aj na okreske sa da behat 2 kila ked to poznas.nevidim v tom problem ked mas auto pod kontrolou.na spotrebu kaslem ked to ide jak veter. :40bd:leo mame asi podobnu zalubu ale rychlo chodim len sam.s druhym soferom sa bojim. :40bd:chlapci každe auto je dobre ktore ide.hlavne že nejdem pešo. :40bd:
Naposledy upravil/-a marko2 v 26.11.2016 20:43, upravené celkom 1 krát.
leonNL
Príspevky: 1261
Dátum registrácie: 16.09.2009 16:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leonNL »

kakafko napísal:Takže oháňať sa silnými rečami typu 700nm voči 350nm je prd platné ak nepoznáme ďalšie veličiny
Reagoval som na tuto tvoju vetu, doplnil som vsetky chybajuce nezname do rovnice a rozpisal som ostatne udaje v prospech X auta so 700Nm versus Y auta s 350Nm. V ziadnom pripade nemam potrebu prizvukovat, pisem len fakty, nanajvys svoje pocity a radost, ktoru prezivam pri kazdom pridani plynu, a tato radost ma neprechadza ani po najazdenych 70tis km na tom aute.

Ariel Atom, ano, v tomto pripade mas pravdu, aj ked tie rozdiely v tych zrychleniach, ktore si rozpisal, su minimalne, az zanedbatelne. Ariel Atom je superlahke "pretekarske" auto, ktoreho prednosti vyniknu na okruhu.
Kolko Arielov strenes na nasich cestach? Ja som v prvom mojom prispevku v tejto teme reagoval na mhlavateho, ktory pisal o brutalite 350Nm.
V pripade beznych osobnych aut jazdiacich na nasich cestach bude v 99% platit: Vyssi vykon, vyssi krutiaci moment = rychlejsie auto.
Hrdym majitelom:

W219 CLS63AMG 2010

W211 E55AMG 2005
leonNL
Príspevky: 1261
Dátum registrácie: 16.09.2009 16:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leonNL »

marko2 napísal:na spotrebu kaslem leo mame asi podobnu zalubu
Ano, moze byt, auto a rychla jazda je moja najvacsia, a asi jedina zaluba.
Spotrebu mam hlboko v pipine...
Hrdym majitelom:

W219 CLS63AMG 2010

W211 E55AMG 2005
mjato
Príspevky: 979
Dátum registrácie: 17.11.2008 17:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjato »

.obcas sa treba vyventilovat.noo aj na okreske sa da behat 2 kila ked to poznas.nevidim v tom problem ked mas auto pod kontrolou.na spotrebu kaslem ked to ide jak veter. :40bd:leo mame asi podobnu zalubu ale rychlo chodim

Marko ako chces mat okresku pod kontrolou...to pises asi zo srandy.

Návrat na "Seat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní