Ceny ojazdených aut rastú ???

odkazy, linky, videá na tému auto-moto

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Ceny ojazdených aut rastú ???

Príspevok od používateľa laco1871 »

"Na Slovensku je malo ojazdených aut, prety ceny ojazdených aut rastú."

Napísali na jednom portáli...

http://dennik.hnonline.sk/pr-clanky/806 ... stu-az-o-9

Prosil by som sa vyjadriť ku tejto téme.

Ďakujem.
mato1212
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 08.12.2014 10:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mato1212 »

tak napisat toho mozu vela, ale pochybujem ze naozaj ceny ojazdenych aut budu rast
andrejxz
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 04.12.2014 08:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andrejxz »

preco si to myslis?
richi90
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 24.11.2015 08:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa richi90 »

to uz co zase dospejeme k tomu ze sa viac budu oplacat kupovat nove auta ako ojazdene?
matolajco
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 27.05.2016 09:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa matolajco »

richi k tomu nedospejeme nikdy. Nove auto sa oplati kupit len cloveku ktory naozaj vela jazdi a ma na to aby si kupil nove auto a neriesi, co bude ked ho v buducnosti bude chciet predat.
kineskop
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 16.11.2016 08:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kineskop »

Vedoucí obchodního http://baginskibus.pl/przewozy-miedzynarodowe concerning mezinárodní přepravu musí věnovat pozornost, na ceny pohonných hmot. V Polsku jsou velmi podobné těm v České republice nebo na Slovensku.
uwa0907269785
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 11.07.2016 18:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa uwa0907269785 »

Rastu akurat to moje co vzdy kupim klesa na cene :D
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Buď v kľude,klesajú a to nesmierne a či poteší alebo nie,tak najviac vlastne technológiami napráskané prémiovky.Treba si pozrieť inzeráty kde sú ceny kdesi na tom priaznivejšom konci pričom sú to akože v očiach verejnosti také tie top,prečo tomu tak je.Takmer vždy za tým je motorizácia velmi drahá na servis a takmer vždy (vlastne vždy) ešte plus automat.Ten sa ovšem k určitej motorizácii často dáva výlučne,potom neskôr spôsobí že to pri väčšom nábehu km nik nekúpy,hoci z klasikou by si trúfol.Konieckoncom neurobil by som to ani ja,napriek opravám "zadarmo".To čo to vedelo dobré poskytnúť,si užil prvý gazda,druhý to dá do poriadku a natrieska do toho peniaze až to často kúsok pred cielom už neutiahne a predá.Samozrejme sklamaný ako hrom za smiešne peniaze.Tu je šanca kúpy...ak sa človek vyzná
Čítanie je tu a rozhodne to vidím ako cestu po ktorej sa budeme uberať alebo už sa uberáme,a do špirály sa to dostane za pár málo rokov.Deň kedy ľudia prídu na to,kde spravili kolosálnu chybu je bližšie nech si vedia predstaviť.Hoci prizná to málokto,aj to iba v momentálnom hneve nad tým čo dnes osedláva a ešte včera ho tak oslnilo.
http://www.autoforum.cz/zivot-ridice/pr ... t-klesaji/
Napísať odpoveď

Návrat na "Na pobavenie ;-)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných