Aký hot hatch ?

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

HHHHH
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 13.02.2006 11:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa HHHHH »

skswat napísal:Novy Type R je pekny dizajnom, inak si oproti staremu len pohorsil. Hlavne zadnou napravou, ktora uz nieje s viacprvkovým zavesenim.
Už si sa na nom vozil ked zatracujes zadnu napravu na tom type r ?? aj vela parádnych aut ma vlečku ktora funguje dobre resp daleko viac vydrží ako viacprvkova naprava ktora ked ma vôle tak je o dost horsia ako vlečka : ))
HHHHH
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 13.02.2006 11:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa HHHHH »

Sliedic napísal:Hocikto hocijaký tip môže dať, najdôležitejšie pre Teba bude, odšoférovať si na každom z hore uvedených aspoň 50, ak nie rovno 100km (ideálne aj viac) a potom budeš vedieť najlepšie, ktoré Ti viac vyhovuje.

Robíš veľmi veľmi dobrú vec z pohľadu financií - nekúpiš si tieto autá ako nové za 30-40tisíc eur, ale jazdené vo výbornom stave s tretinovou cenou. Presne tak som to robil vždy ja.
auto za tretinovu cenu vecsinov nebude vo výbornom stave odvez sa na ciste novom aute a potom na aute čo ma 150 tis km a uvydís ten roziel a aj ked bolo on dobre starane
HHHHH
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 13.02.2006 11:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa HHHHH »

scorpi4 napísal:zial, honda sa v novej rade civicu fest kopla, a starsie modely maju ovela lepsie jazdne vlastnosti, ako novinky..co je skoda..

aj ked Type R, tazko budeme zrovnavat s inymi verziami sportovych aut, stale je trosku slabsia, ale vyrovnava to jazdnymi vlastnostami a sviznym motorom..bavim sa o starsich verziach..ta nova, a najnovsia sli o kus nazad, vidiet to aj na videu
lol
Dalsí teoretik co sa neviezol na typr y a hodnotí ho
8G civika je pre obyčajneho vodiča čo je vecsina z nás lahsie soferovatelným autom jedine čo ho brzdí su tie večšie 18 palcove kola ...
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Prosím ťa nevyťahuj skoro 5 rokov staré témy

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: cicmanec842 a 32 neregistrovaných