Rozsiahla úprava audi a4 b7

Aké sú vaše skúsenosti s tuningom? Aké vozidlá tunovať, rady a odporúčania...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

K tomu motoru
za prvé je v TP kod motora, zmena iného motora = iný kod
za druhé aký má význam meniť motor a zvyšovať výkon, ked sa to dá urobiť na tom motore čo je v aute teraz?
Za tretie tie investície by boli tak vysoké že to si zrovna môžeš predať B7 a kúpiť B8 kde sa montoval aj silnejší motor ako sú momentálne tvoje požiadavky

V konečnom dôsledku to víde lacnejšie...

To čo chceš robiť ty je taká kravina že to nemá obdobu, ty nasypeš do normálneho auta nehorázne prachy a výsledok bude ten že to auto bude menšiu hodnotu ako pred úpravami.

Preto to skoro žiadna firma dnes nerobí, lebo o to nie je zaujem
bandit97
Príspevky: 1199
Dátum registrácie: 24.01.2011 19:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bandit97 »

lukas6616 napísal:RS-motor sa mi krmiť nechce . A keď tam dám motor z b8 + lepšie turbo a spravenú prevodovku tak to bude pre mňa vyhovujúce mne stačí sa dostať na min.150kw 400Nm ... nie som ten typ vodiča čo to ženie do závratných rýchlostí mne ide skôr o svižnosť .
Chces dat 6000e za upravu ale RS nechces krmit? :40bd: jasnecka, tak vieme kde sme... Ver mi, z TDI z B8 nebude to prave na takuto upravu a nebude to jazdit za 5 na sto... :)
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Chlapi rozmýšlajte , nenasype nikam žiadne prachy a nič nespraví. Je to ďalší puberťák ktorý zasiera toto forum spamom.
Prečo admin nenastaví forum tak aby boli protizakonné požiadavky a temy čo ich riešia hneď blokované???? lol lol A bol by klud.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
lukas6616
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 03.11.2016 18:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas6616 »

oco13 - ty musíš mať velmi ťažký a neperskpektívny život keď človek zháňa radu a osoba ako ty nevie ani poradiť ! čo vieš ? , no vlastne len písať komentáre na ktorých si staviaš svoje malé ego . Prosím ťa prestaň sa pokúšať zhadzovať a pokial nevieš poradiť tak prestaň vypisovať tvoje múdrosti .
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Najdu sa fanatici, čo doma robia take upravy

o akych hovori zadavateľ témy,

ALE oni to robia ako koníček, a myslím si ,že pre druheho to nebudu robiť , ani za peniaze...

Tu je jeden taký týpek :

http://forum.cars.cz/chevrolet/viewtopi ... =1&t=12734
milosh2
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 26.09.2019 12:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa milosh2 »

Tady je správný link, původní nejde.

https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=1&t=12734

Návrat na "Tuning vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných