Auto na dochádzanie do práce za 6.000 €

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

gusto-o
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 18.01.2014 14:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gusto-o »

Pridavam sa ako dalsi. Denny limit 70km (30% dialnica zvysok cez dedinky a medzi dedinkami, cize nie je to mesto (start/stop ...)).
Tiez sa mi velmi nechce kupovat nove auto typu thalia / dacia a podobne nezmysli, radsej nieco slusnejsie (aj ked mozno do tych 8000-9000) ale aspon par rokov bez dalsich ivesticii.
Uvazoval som octavia kombi, vw golf max do 100000 km, ale neviem sa rozhodnut ake palivo, aky motor a pod...
Nemam s autami takmer ziadne skusenosti
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

noreason napísal:su dva typy ludi.. č. 1. auto do 6000e? jazdene VW, audi, bmw, medved... a pod. komfort, pohodlie, vykon.. za cenu postupného investovania do dielov
typ č. 2. lacna funglovka za 10k kde ked clovek zatvori dvere, vyjde z toho zvuk jak zo skody 120 - priemerna rychlost : 50km h dedina, 90km h mimo obce AKA SORRY ROBIM KOLONY a nedokazem nikoho obehnut. mame oba taketo auta v rodine... hate me now
Ešte si zabudol na mňa lol lol - za 300 si kúpim filcku a zvyšok ostane na sústruh ,frézu a súčiastky na traktorček. lol lol
Gusto 80km denne robí moja manželka na Lancii Y z roku 2000 - volakedy dávno sme za ňu dali 600eur. Ešte ani raz ju nikde nenechala a 400km robí za 16 eur - je to samozrejme LPGčko.
Servisné náklady nepresiahnu 200 eur ročne, a to je to auto oproti mojej Felde rozmaznávané. :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných