Sprej na pneumatiky

voľná diskusia, zakázané akékoľvek hanlivé príspevky. Ľudia majte prosím porozumenie sú to predsa ženy OK ?

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bandit97
Príspevky: 1199
Dátum registrácie: 24.01.2011 19:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bandit97 »

Pozri Ivko.. Kazdy mame svoje dovody na veci ktore robime... Ja gumy po umyti auta streknem tiez sprejom.. Mam z toho auta potom taky dobry pocit ked je cele ciste... V zasade je to skoda aj umyvat.. Sak zachvilku je to take iste.. Tak na co? Aj taky telefon si obcas prebehnem handrickou na okuliare.. Len tak pre efekt a dobry pocit... :) Skus to, je to fajn... :)
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

jaj tu sa zase mixuje gumi sprej s trenkama a osetrenim plastov v interieri, keby tu bolo forum o vareni, toto bych jest veru nechcel :d :D
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
bandit97
Príspevky: 1199
Dátum registrácie: 24.01.2011 19:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bandit97 »

Ale nebudz fajnovy.. :)
easyridersvk
Príspevky: 710
Dátum registrácie: 15.07.2011 15:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa easyridersvk »

bajo777 napísal:jaj tu sa zase mixuje gumi sprej s trenkama a osetrenim plastov v interieri, keby tu bolo forum o vareni, toto bych jest veru nechcel :d :D
:40bd: to by bolo na kratko...dalej ako po caj, prazenicu a prasknute parky by sme sa na 80% nedostali...
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

bandit97 napísal:Pozri Ivko.. Kazdy mame svoje dovody na veci ktore robime... Ja gumy po umyti auta streknem tiez sprejom.. Mam z toho auta potom taky dobry pocit ked je cele ciste... V zasade je to skoda aj umyvat.. Sak zachvilku je to take iste.. Tak na co? Aj taky telefon si obcas prebehnem handrickou na okuliare.. Len tak pre efekt a dobry pocit... :) Skus to, je to fajn... :)
Lepší pocit mám ked mi ostane 5€ vo vačku a to teda nie som lakomec
pepo64
Príspevky: 1034
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepo64 »

lakinooo napísal:Niekto aj trenky pouzije na 4 krat a az potom ich da oprat. :40bd:
Trenky sa zásadne vyzliekajú cez hlavu,čiže najskôr musia odhniť v rozkroku :40bd: :40bd: :40bd:
easyridersvk
Príspevky: 710
Dátum registrácie: 15.07.2011 15:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa easyridersvk »

staci rozprdnut.....no to sa zvrtlo teda :40bd:
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

U nás na firme je taký zvyk, po každej jazde treba tú harburdu umyť. Starý so synom potom na dvore onanujú nad x čistými supravami, ktoré sú čisté tak po priemysený park, tj cca 15 minút po odchode z panskeho dvora. A vodič?!tak akurát pre.je.bal čas umývaním cudzej veci, miesto toho, aby bol o tri hodiny viacej s rodinou. O TOMTOM JE UMÝVANIE CUDZEJ HARABURDY automobilu.
Goroslav
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 27.11.2010 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Goroslav »

Určite svoje opodstatnenie to má.Ako napr.:aby sa guma udržovala v elastickom stave a nepopraskala napr,:od slnka.Taktiež sa impregnáciou predlžuje životnosť gúm okolo dverý atď...Myslím že to má svoj význam.
christiane
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

trucker694 napísal: aby bol o tri hodiny viacej s rodinou.
Otazka ci to umyvanie a za kolko mas platene.Kedysi v CSAD som mal po jazde platene este 20 minut na vypisanie papierov.Treskol som dverami aj keby dostavnik nebolo cez blato ani vidiet a prchal domov ako aceton.
Co nemam platene,to nerobim.A ked musim robit,len do vysky svojho platu.Ale kto chce robit zadarmo,to nie je zakazane.
christiane
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Goroslav napísal:Určite svoje opodstatnenie to má.Ako napr.:aby sa guma udržovala v elastickom stave a nepopraskala napr,:od slnka.
Vidim ze si nebol za totality na vojne ak ovsem vies co bola totalita.Kazdu sobotu sme ako koko.i natierali auta a ja T 815 8x8 vojensku verziu naftou aby sa velitelovi utvaru pacili aky maju lesk.Vydrzalo to pokial stary neodisiel z autoparku a nezafukal vietor.Vsetok bordel bol na tych crepoch.Hlavne ze pri poplachu sa niektore musely vytiahnut na tyci pred kasarne ako ze vsetka technika odisla :40bd:
Kazda guma ma zivotnost cca 5 rokov.Popraska ci na slnku je alebo nie je.
Goroslav
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 27.11.2010 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Goroslav »

Milí christiane,pokiaľ viem,tak sobota sa nazývala hospodársky deň,čiže mal každý pridelený svoj rajón alebo techniku.Hádam si nechcel zostaň na rote sám a valiť koňa.Keď videli ako si pekne s naftou vyleštil Tatru tak ti mali prideliť ešte aspoň 4 kusy mašín aby sa pekne leskli.No dúfam,že keď ti primrznú v zime dvere o gumu tak si spomenieš že silikón sa na to používa a predlžuje sa tým životnosť.A to kde si videl praskať po piatich rokoch na aute všetko čo je z gumy?..
lol..
Škoda ťa v civile,mohol si byť vzorný občan pre mladé myši :4090:
Naposledy upravil/-a Goroslav v 25.10.2016 06:51, upravené celkom 2 krát.
mattesss
Príspevky: 192
Dátum registrácie: 16.02.2015 22:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mattesss »

bandit97 napísal:Pozri Ivko.. Kazdy mame svoje dovody na veci ktore robime... Ja gumy po umyti auta streknem tiez sprejom.. Mam z toho auta potom taky dobry pocit ked je cele ciste... V zasade je to skoda aj umyvat.. Sak zachvilku je to take iste.. Tak na co? Aj taky telefon si obcas prebehnem handrickou na okuliare.. Len tak pre efekt a dobry pocit... :) Skus to, je to fajn... :)

Je to fakt iba pre pocit, lebo ciste boli mozno po umyti pred tym sprejom, po sprejovani su akurat zadrbane od chemie a akurat to dobre vyzera. Ak chcem veci ciste, tak ich umyvam a cistim, nie zadrbavam chemiou, to je u, lepsie nejake to blato...
bandit97
Príspevky: 1199
Dátum registrácie: 24.01.2011 19:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bandit97 »

To mas tazko mattesss... Aj na zuby, aby boli ciste staci obycajna voda a kefka a napriek tomu pouzivam aj pastu.. Ale ako vravim.. Je to o pocite.. Tebe to vyhovuje ciste a ja to radsej aj stu chemiu.. oboje... :)
christiane
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Goroslav napísal:Pokiaľ viem,tak sobota sa nazývala hospodársky deň,Keď videli ako si pekne s naftou vyleštil Tatru tak ti mali prideliť ešte aspoň 4 kusy mašín aby sa pekne leskli.
Volalo sa to tak.Mal som T 815 6x6 na ktorej som behal a bola v skladoch,ulozenka T 8x8,ulozenka T 6x6,prives na 11 ton a 2 vysokozdvizne voziky.Ked som isiel do civilu na kasarne som sa ani neobzrel.
Tetka bola pred par dnami u mna na Suzuki Svift a skripali jej panty na dverach no a vsimol som si na 5 rocnom aute aj tie dopraskane gumy suce na vyhodenie.Pretoze jej kara vecsinou stoji pred cinziakom,dezen maju ako novy.

Návrat na "Pre ženy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný