Ford S-max 2,0 benzin - poistky

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

zuzula2501
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 01.02.2016 14:08
Zdieľať na Facebook

Ford S-max 2,0 benzin - poistky

Príspevok od používateľa zuzula2501 »

Pozdravujem všetkých ,nevie niekto narýchlo povedať kde sú poistky tlmených svetiel ,nesvieti lavé a žiar. je ok.Bola predratá izolacia kábla ku žiarovke.
Stiahol som aj manuál k s-maxu a nikde nie je označená ktorá je k tlm. svetlam , nenešiel som to ani na forach,možno som zle hladal. dik za rady. Vlado
mjato
Príspevky: 979
Dátum registrácie: 17.11.2008 17:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjato »

Nie som autoelektrikar,ale ked ti jedna ziarovka na jednej strane svieti a na druhej nie asi to nebude poistkami.Niekedy byva viac spotrebicov napojenych na jednu poistku-vsetko ostatne ti funguje?Treba prekontrolovat a zmerat to poskodene miesto resp.zmerat privod pred poskodenim.
kuko691
Príspevky: 71
Dátum registrácie: 03.12.2009 22:41
Bydlisko: Slovenská Ves
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kuko691 »

Tak sa mylis vsetko ma svoju poistku.
zuzula2501
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 01.02.2016 14:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zuzula2501 »

to svetlo blblo už skôr,ked som zatočil do lava tak zhaslo svetlo a ked som zastal a znova naštartoval tak zasa svietilo.Teraz to prestalo svietit uplne a ked som to rozobral tak bol odblankovaný kábel a dotýkal sa druhého.
kuko691
Príspevky: 71
Dátum registrácie: 03.12.2009 22:41
Bydlisko: Slovenská Ves
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kuko691 »

Tie fordy maju velmi zahadnu elektriku http://www.forum.ford-club.cz/viewtopic.php?p=718717
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

hlavne svetlomety maju vzdy osobitne pojistky a niesu s nicim spojene.fordy maju pojistkove skrinky pod volantom ale na svetla pod kapotou,rele a pojistky na tlmene svetla.
zuzula2501
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 01.02.2016 14:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zuzula2501 »

Ano tie pod kapotou som pozeral a všetky sú ok ,a v návode nebola ani jedna označená pre stretavačky,našiel som len na dialkové. to je tá záhada že v manuáli k poistkam ani jedna nieje označená k stretavacim. tak som z toho jeleň. za dva dni mám dohodnutého servismana, len dúfam že ma nchytia :D
Napísať odpoveď

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných