VW Passat b6 - hmlovka

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

passat999
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 05.10.2016 18:40
Zdieľať na Facebook

VW Passat b6 - hmlovka

Príspevok od používateľa passat999 »

nazdar, chcem sa spytat mam b6 2006 a ked zapnem hmlovky, zadna mi ide asi 5 sekund a potom zhasne a na palubovke blikne ziarovka.
svieti tam dokym nevypnem motor.
ked ho zase nastartujem a zapnem zase hmlovky, zase ide ta ziarovka 5 sekund a zase zhasne a blikne na palubovke.
skusal som vymenit ziarovku, robi to iste, v kontakte chyba nie je, tak otazka je v com potom ? viem si to doma opravit neako ?
a nepiste mi ze mi to netreba, ano potrebujem to na 1 jazdu zo 100 ale chcem mat auto v 100 percentnom stave, dakujem za kazdu odpoved ku teme :)
PEP123
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 13.09.2008 21:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PEP123 »

Skontroluj presne ziarovku aka tam ma byt to znamena volty a waty nedrz sa toho ze si tam dal taku istu co tam niekto dal ak je tato vec spravna potom je to vec centralne elektriky to znamena riadiacku ktora to snima a signalizuje zavadu napr ak neni dodrzana volt a wat tak nasnima a vypne napajanie potom uz len spravneho mechanika kodovane riadiacky diagnostika moze byt problem npr ked mas tazne alebo zatecene svetlo je tam dost moznosti proste bud je tam skrat vetsi odpor vlakna zaoxidovana kostra svetla poskodene vedenie tazne ak mas riadiacka tazneho proste cokolvek treba skusat adiagnostikovat.A HLAVNE MAJSTRA KTORY SA TOMU ASPON TROSKU ROZUMIE :300f: :300f:
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Tiež myslím že tam je dakde problém v kabeláži napríklad alebo dakde dačo zatečené a je tam väčší odber ako by mal byť, a RJ to vyhodnotí a odpojí . alebo menší? vtedy to zvykne blikať samotné svetlo.
passat999
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 05.10.2016 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa passat999 »

takto, dnes ako som siel s autom-bol som dodnes mimo domova, pozeral som ziarovky, maju take iste volty a watty, ked som auto nastartoval, uz od nastartovania mi svietila kontrolka ziarovky ale zadna hmlovka uz zazracne isla.. ziarovky idu vsetky do jednej na aute, takze myslim ze je to teraz naopak- hmlovka ide a kontrolka svieti prave preto :D no nic, ked pojde do servisu skusim sa spytat ich ci aspon nieco o tom vedia
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných