Nové Autoradio neide zapnúť

diskusia a pomoc spojená s autorádiami, navigáciami, odblokovaním, DVD , hifi sústavami, alarmami ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Tad244
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 07.10.2016 05:22
Zdieľať na Facebook

Nové Autoradio neide zapnúť

Príspevok od používateľa Tad244 »

Kupil som nove radio DEH-4103 a zapojil som ho norm do pripojky iso a neislo zapnut, neskor som pozeral na radio a tam je nalepka ako su kable, a vobec tak neboli, boli rozprehadzane, pozrel som na druhe kable kde nieje koncovka iso ale len odblankovane kable a pripojenie do radia tam bolo zase ine ale aspon tak ako na nalepke, prisiel som do auta, prilozil cierny a zlty podla toho ako bolo zapojene stare autoradio a aj tak neislo tak som pozrel manual, bolo tam nakreslene trochu ine radio a kable boli zase ináč pozapajane, poradte mi co s tím prosím.
pidizvi
Príspevky: 3407
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

Pravdepodobne radio nedostava +12V do REM vstupu. Na nahodne prepajanie kablikov sa vykasli, ak si to uz robil, skontroluj si poistku v radiu a tiez ci ti ide stava v cervenom a ciernom kabli. Potrebujes 2 veci na zapojenie, schemu kablov v aute a schemu kablov v radiu. Niektore iso koncovky maju prepajatelne kable, inak je istota prepajat cez klasicku cokoladu.
Schemu radia budes mat zrejme na nalepke na radiu, takze to mas.
Auto netusime ake mas, ale nebude problem vyguglit tie kable.
Tad244
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 07.10.2016 05:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Tad244 »

Pripojil som podla schemy a neislo, pripojil som späť stare a uz neide ani toto, :342a:
jaster-83
Príspevky: 1445
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaster-83 »

Ak to nieje zas nejaka funny tema z nudy na zaciatok vikendu tak ti poradim.......navstiv autoelektrikara alebo aspon niekoho kto sa tomu rozumie
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06
Tad244
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 07.10.2016 05:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Tad244 »

Nieje to sranda, som dosť nahnevaný že som to možno ešte aj pokazil, auto mám VW Polo classic
PROCHY603
Príspevky: 3798
Dátum registrácie: 11.02.2008 21:34
Bydlisko: BLAVA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PROCHY603 »

Doplatil si na blbost predosleho majitela. :41c2:

poprehadzoval kable krizom krazom v iso konektore-cierny konektor. :41c2:
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

No myslím že nič horšie ako prdlá poistka to nebude.Myslím tú v poistkovej skrinke v aute. Alebo prdla poistka priamo v rádiu, ak je to rádio nejaký čínsky lacák, tak možno ale nemalo na vstupe antiparalelne ochrannú diodu a skapalo nadobro .
peterhe
Forenzný námorník
Príspevky: 1413
Dátum registrácie: 22.01.2010 17:44
Bydlisko: TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peterhe »

Tu máš k tým konektorom nejaký popis,
zapojenie-iso-konektorov-autoradia-t68079.html
Napísať odpoveď

Návrat na "Audio - Video, Hifi, Navigácie, Autoalarmy..."

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných