Nové autorádio

diskusia a pomoc spojená s autorádiami, navigáciami, odblokovaním, DVD , hifi sústavami, alarmami ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

passat999
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 05.10.2016 18:40
Zdieľať na Facebook

Nové autorádio

Príspevok od používateľa passat999 »

Nazdar, ja sa chcem spytat, mam nedavno kupeny passat b6 v plnej vybave ale jedna vec sa mi strasne nepaci, to originalne 1 dinove autoradio v nom.
na internete som uz popozeral vela stranok aj bazarov, tak som sa rozhodol ze chcem 2 dinove, dvd, gps, usb a vsetko k tomu.
moja otazka znie nenasiel som to nikde na nete: nechcem si kupit neake cinske autoradio ale kvalitne pionner alebo kenwood, lenze tie maju kus ine rozmery ako to co mam v mojom. ako by sa to dalo vyriesit lebo zmestit sa to namiesto stareho zmesti lebo su mensie ale aby to aj neako vyzeralo, pretoze kebyze to tam dam tak ostane diera na kazdej strane vedla radia. a nechcem neake domacke upravy ako tmelenie (ironia).
a prosim vas neprehovarajte ma ze mi ten 1din staci, nechcem ho, vyzera nanic, hlavny problem neberie usb, aux, ani cd s mp3..
a ani ze si mam kupit neaku cinu alebo neake skoda columbus, alebo to rcd 510, nepacia sa mi vobec, do auta chcem kvalitu.
dakujem za kazdu odpoved co mi pomoze :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Audio - Video, Hifi, Navigácie, Autoalarmy..."

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných