VW Passat B6, r.v. 2006 1,9 TDI 77kw - brzdovĂ˝ strmen

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Bavor
Príspevky: 147
Dátum registrácie: 05.11.2009 17:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Bavor »

Obrázok
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

táto téma je veľmi napínavá.... neviem sa dočkať rozlúštenia záhady mosadzného krúžku...
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Bavor
Príspevky: 147
Dátum registrácie: 05.11.2009 17:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Bavor »

Mhlavaty, vidim, ze na tvojom obrazku je to uchytene tzv. segerkou a ja som tam nic take nemal a ten mosadzny kruzok ma byt potom vo vnutri? :-\
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Už to tak vyzerá.Je teraz taká otázka či si dostal opravený strmeň tak ako ukazuje obrázok,lebo tak to musí vyzerať pred tým,než sa pridá servomotor.

Pozor pri skladaní,v piestiku je tlačná matica a treba nastaviť základnú polohu 15 mm medzeru a potom nasadiť piestiť z prachovkou.

Pre tých čo nevedia ako to funguje
[img]https://s9.postimg.org/m7sojxvy3/obr_zok.jpg[/img]
Bavor
Príspevky: 147
Dátum registrácie: 05.11.2009 17:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Bavor »

Dostal som to tak, ako je na mojom obrazku, takze na figu :-S mhlavaty, prosim Vas poskladali by ste mi to tak ako to ma byt? Nemam problem poslat to postou pripadne pridem aj osobne. Ani v autorizovanom to nerobia a len mi s radostou cenu povedali noveho :-\
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

To by problém nebol,len aby nič nechýbalo a necestovalo to hore dole zbytočne.Predsa len je niečo úplne iné ak človek niečo sám rozoberie a aj zloží a je isté že nič nechýba.A toto už vyzerá na prieser.Doslova dosť dobre tomu nerozumiem prečo to takto dopadlo
Bavor
Príspevky: 147
Dátum registrácie: 05.11.2009 17:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Bavor »

Ved ak by nieco chybalo a trebalo by to objednat ziadny problem a nemam problem aj prist osobne a aspon pozrieme so zenou mesto, kde sme v zivote neboli :3906: na druhej strane budem v klude spavat, ze je to na 100 percent
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ale nie,tu pomôžem ak sa dá,ale pracovne mi to čo mám v dielni úplne stačí.Neviem sa dostať si na vlastnom aute dokončiť hydroštely a to už je rozrobené tretí týžden,takže sorry,musíš nájsť niekoho bližšie.To že som tu,je môj oddych
Bavor
Príspevky: 147
Dátum registrácie: 05.11.2009 17:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Bavor »

Škoda, no ale nevadí aj tak ďakujem, vidím trošku problém nájsť niekoho, kto to bude vedieť zložiť.
Bavor
Príspevky: 147
Dátum registrácie: 05.11.2009 17:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Bavor »

v údajoch som to pozeral a tam to mam napisane, že z BA ale preco mi to nepíše v niku :-\
ano googlil som rano a nasiel som, takže ako pisal mhlavaty tak ako mi to poskladali je to uplne na h...o

https://www.youtube.com/watch?v=NbhZCGcpOhQ

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 29 neregistrovaných