VW Passat - nejde zaradit rychlost

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

753majis
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 12.09.2016 20:14
Zdieľať na Facebook

VW Passat - nejde zaradit rychlost

Príspevok od používateľa 753majis »

Dobry den, mam vw passat 2001 , 74kw nabehane 240000 a od kupenia auta mi triaslo pri rozbiehani , viac ale pri cuvani. Myslel som si ze nove auto ina spojka musim sa naucit natom ale neskor sa mi to nezdalo a ked som skusil tomu pridat pocas cuvania tak bolo pocut pisklavy zvuk a akoby sa nieco utrhlo taky kovovy rachot, ked som zastavil a isiel som sa rozbiehat tak mi uz neslo zaradit do jednotky a ani nejde aj ked vypnem motor. Mechanik povedal ze zotrvak bol uz odpisany ked to tak triaslo a ze treba celu spojkovu sadu menit. Ale nevie ani on preco nejde zaradit do tej jednotky rychlosti nerozoberal to este mam v plane ist za nim na druhy mesiac ale dovtedy nejake rady co by to asi mohlo byt. Snad nie aj prevodovka , ostatne rychlosti tam idu pekne plynuloziadny problem snimi len ta jednotka nejde ani nasilu.
753majis
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 12.09.2016 20:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 753majis »

A daju sa odpojit bez nejakeho vacsieho rozoberania ?
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Motor pozdĺžne nemá lanovody
marco98
Príspevky: 224
Dátum registrácie: 19.02.2015 14:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marco98 »

Ad.1 Passat B5.5 ka z 2001 bude mať reálne tak 400 000+ km. Ad.2-Niky si nemal kupovať auto, ktoré už pri kúpe vykazuje vážne chyby(trasenie pri rozbiehaní je dosť vážna chyba). Ad.3-Za tie peniaze(určite ich nebolo málo) by si mal 100 iných, krásnych neokukaných áut v top stave a nemali by za sebou obehnutú 3 rázy zemegulu, ale to by si v meste nebol čávo. Ad 4.-Ja tomu nechápem, prečo slovač kupuje autá ktoré má 90% tunajšej populácie...totálne žiadny zmysel pre individualitu, opäť vravím, za tie peniaze si mohol mať iné, krajšie, spoľahlivejšie auto, samozrejme nie VW. Ad 5. toto nie je rýpanie ani nič, ak to tak dakto zobral, tak sa mu ospavedlňujem a dúfam že to bude len dáka prkotina, aj ked to vyzerá na stovky eur na opravu. Pekný deň :)
sevic6563
Príspevky: 81
Dátum registrácie: 04.12.2009 10:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sevic6563 »

len tolko ze auto ma urcite davno cez 400tkm,
mali sme toto od nova 85kw, predaval som ho s 250 000km v 2008 nikdy sa na nom nic nemenilo len olej spojka bola este 100%

vacsina dovezenych passatov tohto rocnika su nemecke taxiky a km uplne inde
zuzka3
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 18.05.2009 09:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zuzka3 »

Nemecké taxíky sú žlté.
wilz
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

Nerozumiem čo tu stále niekto rieši či má najazdených 240 alebo koľko tisíc km. Na to sa predsa zadávateľ nikoho nepýtal.
Žiaľ mu neviem odborne poradiť, ale mi to nedalo sa neozvať, pretože ku hocijakej odbornej otázke sa takmer vždy nájde zopár múdrych, ktorí presne vedia koľko ktoré auto najazdilo, pričom to v danej veci vôbec nie je podstatné.
Ja sám som v priebehu času všetky autá predával so stavom 200 - 250 kkm, vek mali v tom čase 15-20 rokov a žiaden tachometer nebol stáčaný. Ale keď mám súčasne vždy minimálne dve autá, ani viac na každom nenajazdím.
aristoteles
Príspevky: 779
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aristoteles »

Willz, suhlas...
radusko351
Príspevky: 484
Dátum registrácie: 07.05.2012 21:32
Bydlisko: Nove Zamky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa radusko351 »

wilz napísal:Nerozumiem čo tu stále niekto rieši či má najazdených 240 alebo koľko tisíc km. Na to sa predsa zadávateľ nikoho nepýtal.
Žiaľ mu neviem odborne poradiť, ale mi to nedalo sa neozvať, pretože ku hocijakej odbornej otázke sa takmer vždy nájde zopár múdrych, ktorí presne vedia koľko ktoré auto najazdilo, pričom to v danej veci vôbec nie je podstatné.
Ja sám som v priebehu času všetky autá predával so stavom 200 - 250 kkm, vek mali v tom čase 15-20 rokov a žiaden tachometer nebol stáčaný. Ale keď mám súčasne vždy minimálne dve autá, ani viac na každom nenajazdím.
Presne tak čo koho do toho čo si kto kúpil, keď chcel Passat má ho prečo by si mal kúpiť niečo iné keď to nechcel, je to tu v poslednej dobe bieda čo ma veľmi mrzí ak sa nemá niekto vyjadriť k téme tak ako má teda odpoveďou k otázke nech si to nechá pre seba alebo rovno mu dať kartu nech sa tu už niektorý uvedomia
radusko351
Príspevky: 484
Dátum registrácie: 07.05.2012 21:32
Bydlisko: Nove Zamky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa radusko351 »

A k téme , najskôr to bude prevodovkou, na tiahlach sa nemá čo také pokaziť a keby mali tiahla vôľu tak by šla každá rýchlosť ťažšie
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 37 neregistrovaných